Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Zgody/układy/kosy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wpisywać jakie kluby z kim mają zgodę, układ i kosę. Jak nie jesteś pewny to nie pisz żeby nie było dziadostwa i nieporozumień.

Przykład:
Górnik Zabrze
Sztama: GKS Katowice, Wisłoka Dębica, Concordia, ROW Rybnik
Kosy: Ruch Chorzów, Piast Gliwice, Polonia Bytom, GKS Tychy (w sumie cały Śląsk można wymienić Śmiech ), Legia Warszawa, Wisła Kraków, Cracovia. To chyba te największe jak o czymś zapomniałem to MareKSG uzupełnij.

Kiedyś trzymaliśmy z nimi: Arka Gdynia, Cracovia, Lech Poznań, Zagłębie Lubin, Zawisza Bydgoszcz, Polonia Bytom, Polonia Warszawa, GKS Tychy, ŁKS Łódź, Petrochemia Płock.
LECH POZNAŃ:
Zgody: Arka Gdynia, Cracovia Kraków, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Kosy: Legia Warszawa, Wisła Kraków, Pogoń Szczecin, Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław
Lech chyba ma jeszcze zgodę z ŁKSem i kosę z Ruchem Good Chyba, że się mylę Sarcastic
Legia, Wisła, Pogoń, Lechia, Śląsk, nie wiem teraz jak sprawa w Łodzi.

Bardzo dużo fanów Lecha w Kołobrzegu Smile ale nie wiem jak wyglądają relacje Lech v Kotwica

PS. Górnik chyba ma kose z Lechią o ile dobrze łącze fakty Smile
(13-11-2011 00:15)Jeppers napisał(a): [ -> ]PS. Górnik chyba ma kose z Lechią o ile dobrze łącze fakty Smile

Jak mają kosę z Wisła to tak samo z Lechią.
Z Lechią tak jak z resztą Ekstraklasy. Nie kosa, ale nie przepadamy za sobą. Do listy (kosy) Torcidy można dodać Widzew Good
(13-11-2011 13:50)MareKSG napisał(a): [ -> ]Z Lechią tak jak z resztą Ekstraklasy. Nie kosa, ale nie przepadamy za sobą. Do listy (kosy) Torcidy można dodać Widzew Good

No właśnie z racji ich ziomków z Chorzowa.
(13-11-2011 00:15)Jeppers napisał(a): [ -> ]Legia, Wisła, Pogoń, Lechia, Śląsk, nie wiem teraz jak sprawa w Łodzi.

Bardzo dużo fanów Lecha w Kołobrzegu Smile ale nie wiem jak wyglądają relacje Lech v Kotwica

Z Kotwicą zgody chyba nie ma, a kosy nie mamy tez z Polonią?
Pasy mają zgode z Polonia, a co za tym idzie Lech też chociaż jakąś sztamą bym tego nie nazwał, bardziej neutralnie Smile

Co do Kołobrzegu, z Kotwicą raczej również neutral choć napisy "W Kołobrzegu tylko Lech" jakoś dziwnie wyglądają Big Grin
Lechia Gdańsk
na dzień dzisiejszy:
zgody : Wisła Kraków, Śląsk Wrocław, Pomezania Malbork, Czarni , Gryf Słupsk ,Mławianka Mława, Skonto Ryga

kosy: Arka Gdynia, Cracovia Kraków, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Zawisza Bydgoszcz, Elana Toruń, Polonia Bytom, GKS Katowice
Stron: 1 2
Przekierowanie