Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Real Madryt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Forum Kibiców Realu

iHALA!

Co sadzicie o formie Reauly w tym sezoni, jak myślicie o ich rywalizacji z barcelona ?
Na pewno muszą się w garść jeśli chcą pokonać Barcelonę przekonywująco.Na razie udało się tylko 1:0 w Superpucharze.Życzę im tego z całego serca.Sezon dopiero się zaczął,ale już można żałować tej przegranej z Levante,bo Barcelona wbiła Osasunie aż 8 goli.
Oj niestety kolejna porażka królewskich tym razem z Levante.
(22-09-2011 17:04)macio106 napisał(a): [ -> ]Oj niestety kolejna porażka królewskich tym razem z Levante.

O tym wiadomo,ale teraz jest martwiący remis z Santander ;/ Ciekawe co się dzieję z postawą Królewskich . Czyżby Liga Mistrzów ich męczy ?
Tez prawda,ale miejmy nadzieję że wygra w następnym meczu.
Jak myślicie w tym sezonie Mou odejdzie(wyrzucą go) z Realu? Czy pozostanie w Realu na "długie" lata..
(22-09-2011 17:18)Ivey napisał(a): [ -> ]Jak myślicie w tym sezonie Mou odejdzie(wyrzucą go) z Realu? Czy pozostanie w Realu na "długie" lata..

Może na długie nie,bo humoru Mou chyba nikt nie wytrzyma.
Raczej pozostanie,bo narazie to kto inny miał by go zastąpić?
Myślę że Real ma kryzys ale wiem że w następnym meczu pokaże klasę i wygra a z Barceloną już raz wygraliśmy i jestem pewien że jeszcze nie raz wygramy
Hala Madrid!Smile
(23-09-2011 09:03)Rzezuch napisał(a): [ -> ]Myślę że Real ma kryzys ale wiem że w następnym meczu pokaże klasę i wygra a z Barceloną już raz wygraliśmy i jestem pewien że jeszcze nie raz wygramy
Hala Madrid!Smile

A liczyłeś porażki ? Nie żebym był za Barceloną,ale nie tylko liczy się wygrane.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie