Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Polska 0:2 Włochy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No i beret panowie. 2:0 w plecy. W pierwszej polowie jeszcze jakos grali ale druga ....
porażka jednym słowem Sad
W pierwszej połowie gra Polski bardzo mi się podobała, Polska Reprezentacja przeważała, ale w drugiej połowie zagrali katastrofalnie w dodatku nasz Kapitan Kuba nie wykorzystał karnego, ale się mu nie dziwię stanąć na wprost z Buffonem.
Pierwsza połowę grali dobrze ale druga już mniej mi się podobała. Niestety nawet karnego nie wykorzystaliśmy :/
Ten mecz trochę wyjaśnił, pokazał, gdzie mamy Nasze słabe punkty. Prawa flanka współpracuje całkiem nieźle, no ale czego by tu się spodziewać - mamy tam naprawdę dobrych zawodników. Jednak z lewą już nie jest tak dobrze, nie umiemy się nią przebić, wczoraj w ogóle nie widziałem rajdów Peszki. Stracił on bardzo w tych Niemczech, oj stracił. Wawrzyniak też nie jest usposobiony tak jak np. Piszczek po przeciwnej stronie. Dochodząc do puenty, wystarczy odciąć od podań Błaszczykowskiego, zagęścić prawą stronę i Nasz atak skrzydłami nie istnieje. A pamiętajmy że skrzydła to jeden z najgroźniejszych atutów w piłce nożnej.

Co jeszcze? Wawrzyniak zawala grę w obronie, czekam na Sebastiana, czekam też aż Smuda zastosuje wariant ze stoperami: Wołąkiewicz/Wasyl, Wołąkiewicz/Perquis. Czy Głowacki naprawdę jest lepszy od zawodnika Lecha? Jest narzekanie że nie umiemy wyprowadzać piłki z obrony, a Hubert robi to świetnie.

W straconych bramkach widać było taką nonszalancję, chłopaki nie widzą zagrożenia bramki (przy 1 bramce to nie tylko Szczęsny może mieć do siebie pretensję, pytam, kto blokował ten strzał?). Drugiej nie skomentuje.

Zabrakło mi też przeniesienia ciężaru gry z prawej na lewą i odwrotnie. Niewiele takich przerzutów oglądaliśmy, najlepszy chyba był Matuszczyka ze środka na prawą w II połowie spotkania.

Co wiemy? Mamy klasowego napastnika, któremu nie ma kto dogrywać piłek z lewej flanki ani też ze środka. To nie BVB, dlatego Lewy nie może grać tak jak z nimi, jedynie z prawą stroną się rozumie doskonale. Dalej nie widzę filarów obrony oprócz Piszczka, Szczęsny czasami za dużo gada... I połowa in plus, druga już nie. Na dodatek Kuba nie strzelił karnego, widać ten facet powoli zaczyna tracić tą formę, musi zacząć regularnie grać, a nie w co 3 meczu 15 minut.

No i to by było na tyle... Pozytywy są, ale więcej jest do poprawy. Ah zapomniałem - Brożek do wymiany.
Brożek do wymiany z Grosickiego.
Peszko - w niemczech nauczył się tylko ostrzej grać.
Wawrzyniak bardzo słabo, może wyzdrowieje w końcu Boenish Smile
Dla mnie w kadrze nie powinno być Peszki, Głowackiego, Obraniaka, Brożka, Fabiańskiego, Polanskiego. OUT Exclamation!
jak dla mnie 1 polowa byla b.dobra lecz brakowalo tej skutecznosci ;/ i przedewszystkim strzalow z dystansu
Brawo dla pana Wojciecha Good Przyda mu się coś takiego, bo przez ten zachwyt jego osobą gościowi sodówa odwala...