Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Juventus Turyn
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Temat dla sympatyków Juve. Jak samopoczucie przed nowym sezonem? Nowy stadion, nowi piłkarze m.in Vidal i Vucinic i wielkie oczekiwania.
Oczekiwania bardzo duże jak co sezon,wspaniały stadion,bardzo dobre transfery,tylko mieć nadzieję na to że za rok Juventus będzie grał w CL bo naprawdę nie wypada zajmować tak wielkiej i zasłużonej dla piłki drużynie siódmego miejsca w lidze.Bardzo liczę na pierwszą trójkę na koniec sezonu.
FORZA JUVE!
Według mnie Juventus będzie mistrzem, życzę im tego.
Według mnie nie będzie mistrzem.
Zagrali dość dobry mecz z Milanem, zobaczymy co będzie dalej. Smile
Ale prawie dostali od naszej legii Wink
Alessandro Del Piero opuści Juventus !

Dla kapitana Juventusu, Allesandro Del Piero, obecny sezon będzie ostatnim w roli piłkarza włoskiego klubu - donosi serwis football-italia.net. Decyzję "Alexa" potwierdził Andrea Agnelli, prezydent turyńczyków. 37-letni Del Piero to ikona Bianconerich, nieprzerwanie broniący ich barw od 1993 roku.

Del Piero przestanie być zawodnikiem Juventusu w 2012 roku - dokończy roczny kontrakt, który zawarł przed obecnym sezonem. - Nasz kapitan, Alessandro Del Piero, jest bez wątpienia kimś bardzo jednoczącym nas wszystkich. Chciał zostać z nami jeszcze przez ten rok, dlatego obecny sezon jest ostatnim, w którym dla nas gra - zakomunikował podczas posiedzenia akcjonariuszy klubu Agnelli.

Decyzją Del Piero nie jest zaskoczony były obrońca Starej Damy Sergio Brio. - Spodziewałem się takiej wiadomości. Jeżeli klub taki jak Juventus przedłuża kontrakt z kimś takim jak Del Piero jedynie na rok, to wiadomo jaki będzie następny krok - powiedział Brio dla tuttomercatoweb.it.

Według włoskich mediów Del Piero rozważa, czy definitywnie zakończyć karierę, czy też rozegrać jeszcze jeden sezon w drużynie z ligi MLS. - Juventus straci wiele, gdy "Alex" odejdzie, tym bardziej, że pomimo swojego wieku nadal jest najlepszym zawodnikiem tej drużyny. Dlatego uważam, że nie zawiesi butów na kołku. Zobaczymy go na boiskach w USA - twierdzi Sergio Brio. Sam piłkarz zapewniał, że nigdy nie zagra już dla innego włoskiego klubu.

Del Piero dołączył do Juventusu w 1993 roku z drugoligowej Padovy, w której rozpoczął karierę. Do tej pory legendarny kapitan rozegrał 682 spotkania w drużynie Bianconerich, strzelając 284 bramki. Numer "10", z którym występuje, zostanie zastrzeżony - potwierdził to prezydent Juve Andrea Agnelli.
Szkoda.. Juve głównie kojarzyło mi sie właśnie z Alexem ;/
Tak, ikona Juventusu. Szlachetny cel ze strony prezydenta klubu, myślę, że Del Piero będzie czuł się zaszczycony Smile
No wiesz... wyjazdy jakieś takie właśnie juz starszych gwiazd z europy w kraje gdzie mogą sobie nieprzemęczając się może za mocno a jednak zarabiając bardzo dużo powoli odwieszać buty na kołki...

Fabio Cannavaro ostatni swój sezon 2010/11 spędził w Zjednoczonych Emiratach Arabskich...
Beckham i Henry zdecydowali się na wyjazd do USA.

ale ciężko mi sobie wyobrazić Gre Juventusu bez tego piłkarza...
Stron: 1 2
Przekierowanie