Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Girondins de Bordeaux
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Temat kibiców Girondins de Bordeaux.
Grzegorz Krychowiak liczy na zmianę klubu przed Euro 2012

Grzegorz Krychowiak wrócił z wypożyczenia do Bordeaux, bo trener obiecał mu, że będzie miał szansę na grę w podstawowym składzie. Efekt? Zaledwie 92 minuty na murawie od początku sezonu. Piłkarz marzy o występach w kadrze na Euro 2012 i liczy na transfer do FC Nantes, gdzie będzie łatwiej o powołania.

Krychowiak regularnie gra w reprezentacji młodzieżowej, ale nie brakuje głosów, że Franciszek Smuda powinien dać mu szansę w dorosłej kadrze, aby podczas Euro zdobył doświadczenie. O nim i o Bartoszu Salamonie wieloletni selekcjoner kadr młodzieżowych, Michał Globisz, mówił: - Podczas eliminacj mundialu będą mieli wtedy po 23, 24 lata i to optymalny wiek, by występować w reprezentacji. Teraz mogą jechać na Euro, tylko po to, by zebrać doświadczenia - przyznał.

Tylko na razie Smuda nie wysyła Krychowiakowi powołań. Powód? Brak występów. Polak zagrał w dwóch meczach: w jednym od początku i w drugim przez ostatnie dwie minuty. Tyle, że Krychowiak nie może grać na swojej optymalnej pozycji, tylko jest przez trenera próbowany na prawej obronie, gdzie Bordeaux ma spory problem.

Teraz po Polaka zgłosiło się FC Nantes. Klub rozpaczliwie szuka następcy Granddiego Ngoyi, który został zdyskwalifikowany na dziesięć meczów. Dlatego drugoligowiec liczy, że uda mu się przekonać Polaka do odejścia z Bordeaux. W grę wchodziłoby wypożyczenie do końca sezonu, choć klub bierze pod uwagę kupno Polaka, któremu kontrakt wygasa w 2013 roku. Co ciekawe, prezydentem klubu jest Waldemar Kita, biznesmen polskiego pochodzenia.

Krychowiak nie ukrywał, że marzy o grze na Euro 2012. Z ławki Bordeaux nie ma szans na wyjazd na mistrzostwa. Najbliższe dni pokażą, czy Polak zdecyduje się na przejście do drugoligowca, a kluby dogadają się w sprawie transferu.
Bardzo dobrze! Niech przechodzi do Nantes. Co z tego, że jest w Bordeaux jak grzeje ławe ?
No i stało się - Ludovic Obraniak podpisał kontrakt z Girondins Bordeaux. Reprezentant Polski związał się z nowym klubem 3,5-letnią umową.

Wreszcie jego gehenna w Lille dobiegła końca....jak będzie grał to dobrze dla reprezentacji, bo to piłkarz z potencjałem w co wielu kibiców w naszym kraju szczerze wątpi.
Trochę zaskoczył mnie ten transfer. Cena za jaką został sprzedany nawet, nawet patrząc na to, że za pół roku byłby dostępny za free. Mam nadzieję, że szybko się zaaklimatyzuje i stanie się jednym z najpoważniejszych punktów Bordeaux.
Z Valenciennes wczoraj jeszcze Ludo nie zagrał, ale 29 stycznia z Evian na ich terenie już Obraniak zagra - to zapowiedź trenera Żyrondystów.
Przekierowanie