Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: OSC Lille
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Temat kibiców OSC Lille.
Krytykowany od dawna przez sporą grupę polskich kibiców Ludovic Obraniak chce zimą zmienić barwy klubowe.
Nie jest w najlepszej formie, a przez to nie może dać tego co najlepsze reprezentacji Polski.

Obraniak nie gra regularnie w Lille, więc chyba zaczął rozumieć, że musi coś zmienić by się załapać do kadry PZPN na Euro 2012.

Mam mieszane uczucia względem Ludo. Może kiedy w styczniu zmieni barwy klubowe i dostanie szansy REGULARNEJ gry w innym zespole, to udowodni swoją piłkarską wartość i będzie faktycznie wzmocnieniem kadry Smudy, a nie tylko tzw."zapchaj-dziurą".
Mnie nigdy niczym ten zawodnik nie zachwycił wcale za nim nie przepadam.
Mnie zachwycił tylko bramką przeciwko WKS Big Grin
Ludovic Obraniak nieoczekiwanie dostał szansę występu w pierwszym składzie Lille OSC w spotkaniu ze Stade Brest. Na ławce rezerwowych miejsce zajął Ireneusz Jeleń, ale w końcówce wszedł na boisko, zmieniając Obraniaka.
Mimo, że dostał szanse gry to i tak Ludo nie zamierza zmieniać decyzji i w styczniu chce odejść do innego klubu.
Może w nowym otoczeniu Ludo nabierze pewności siebie i da jakże potrzebną nową jakość od siebie dla kadry narodowej.
Jaki klub mu proponujecie ? ;p
Ludovic Obraniak przegrywa rywalizację z Dimitrim Payetem i Joe Cole'm i ma już tego dość. - Od dwóch lat występuję coraz mniej. Ta sytuacja mnie męczy. potrzebuję zmiany otoczenia - stwierdził reprezentant Polski. Być może trafi do rewelacji Bundesligi - Borussii Mönchengladbach.
Ludovic Obraniak kilka dni temu ogłosił, że chce odejść z Lille. Rudi Garcia nie odstawił piłkarza od składu, ale dał mu znów zagrać od 1. minuty. Reprezentant Polski w 12. minucie odwdzięczył się golem. Drużyna mistrza Francji ostatecznie pokonała beniaminka AC Ajaccio 3:2.
Widać, że sygnały jakie docierają do Ludo, iż może nie załapać się do kadry na Euro 2012 (z racji braku pewnego miejsca w ekipie Lille) spowodowały, że jego manager szuka na gwałt nowego klubu dla Obraniaka. Jestem szalenie ciekaw ile jest prawdy w tym, że Ludo trafić ma szanse do Borussii Moenchengladbach.

Władze Lille zgodzą się na odejście Obraniaka w zimowym okienku transferowym. Dla mistrza Francji będzie to bowiem ostatnia okazja do zarobienia na reprezentancie Polski, gdyż "Ludo" umowę z Lille ma ważną jedynie do połowy 2012 roku.

Popularne Zebry o ile "Kicker" nie robi kibiców w balona są wstanie za Ludo wyłożyć 700 tyś.euro i taką kwotę władze Lille są wstanie zaakceptować.
A co z tego wyniknie - przekonamy się za nieco ponad miesiąc jak okienko transferowe zostanie otwarte.

Dobre noty zebrał Ludo za sobotni mecz z Ajaccio, gdzie pomógł zespołowi odnieść cenne zwycięstwo nad ekipą z Korsyki strzelając gola w 12 minucie spotkania co już napisał ziomal powyżej Good
Przekierowanie