Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Ruch Chorzów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
I ja pozwolę sobie otworzyć temat Poświęcony Klubowi Ruch Chorzów
Fani i kibice, Ten temat jest dla was !

[Obrazek: ruchdo.png]

Zawsze WieRni, i oddani
Po kRes życia, Psychofani !

Sygna mojego autorstwa (Musiałem się pochwalić)
[Obrazek: ruch_17.jpg]
Można ją znaleźć także na stronie Niebieskich.

Wielka, wielka, wielka!
Niebieska eRka!
Fajna sygna. Wink
Nie przepadam za kibicami Ruchu ale do klubu mam szacunek. Dzisiejsze zwycięstwo z Lechem potwierdza siłę tego zespołu. Nieprzypadkowo są na 4 miejscu w tabeli. Myślę, że z taką grą podium w tym sezonie jest możliwe.

P.S. Bramka Zieńczuka - miodzio.
To,że Ruch pokonał Lecha nie było dziełem przypadku.
Ekipa z Chorzowa udowodniła,że pieniądze nie grają.
Pokazali naprawde niezły kawał dobrego jak na Polskie warunki futbolu i faktycznie ich wysoka pozycja w tabeli NIE JEST PRZYPADKOWAGood
No i sobie nie poradziła
Zwycięstwo z Widzewem trochę podjeżdża pod taryfę ulgową ze strony przyjaciół ale mimo to cieszę się, że ktoś z Górnego Ślonska wyszedł z cienia. Smile
Szkoda tego meczu w Warszawie. Wszystko inaczej by wyglądało, gdyby niebiescy wykorzystali chociaż jedną sytuację. Było widać, że piłkarze Ruchu wiedzą o jaką stawkę grają i chyba zmiękły im trochę nogi. Teraz Wielkie Derby Śląska...
No proszę Jacek Zieliński w Ruchu - wreszcie odpowiedni człowiek w zespole,który jest cieniem samego siebie od początku tego sezonu.
Facet sobie poradzi z ekipą Ruchu.
Ma to "coś" co powoduje,że piłkarze przy Nim chcą pracować i dawać z siebie więcej.
Trener Zieliński ma ten plus,że teraz ma czas by popracować z chłopakami - wszak trwa przerwa na mecze el.MŚ.
Przekierowanie