Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Pirotechnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy pirotechnika (race, sztuczne ognie, ognie wrocławskie, stroboskopy itd. itp.) powinna być zabroniona czy dozwolona ?

Ja jestem ZA. Choćby dlatego że oprawy wyglądają wtedy dużo atrakcyjniej.
Nie mam nic przeciwko temu.Podobają mi się takie oprawy.
Nie mam zdania.
Ja jestem jak najbardziej za... Oprawy to część widowiska sportowego. Dzięki racom świetlnym oprawy te są efektowniejsze, robią wrażenie. Nie wiem dlaczego są one zabraniane skoro kibice, którzy są w potencjalnym zagrożeniu, chcą by były odpalane. Na każdym stadionie jest wyznaczona strefa dla najwierniejszych kibiców, którzy dopingują przez cały mecz i w tej strefie odpalane są race, więc nie wiem czemu ma to przeszkadzać komuś kto siedzi na tzw. piknikach.
Bo tu chodzi o to żeby tym nie rzucać na murawę albo w kibiców drużyny przeciwnej.
(12-11-2011 16:25)MareKSG napisał(a): [ -> ]Ja jestem jak najbardziej za... Oprawy to część widowiska sportowego. Dzięki racom świetlnym oprawy te są efektowniejsze, robią wrażenie. Nie wiem dlaczego są one zabraniane skoro kibice, którzy są w potencjalnym zagrożeniu, chcą by były odpalane. Na każdym stadionie jest wyznaczona strefa dla najwierniejszych kibiców, którzy dopingują przez cały mecz i w tej strefie odpalane są race, więc nie wiem czemu ma to przeszkadzać komuś kto siedzi na tzw. piknikach.

Propsuje Wink
Zdecydowanie piro jest na +
Przekierowanie