Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Siema
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siema Smile Mam na imię Karol i mieszkam pod Warszawą.
Od zawsze jestem kibicem Legii Warszawa i od 7-8 lat FC Barcelony Smile

Mam nadzieję,że się polubimy Big Grin
Siema
Witam.
Siema ! FCB Exclamation
Yo
Cześć Tongue
Siema
Hej mam na imię Leon. Dobiłem już do 20tki. Jestem osobą cicha i spokojną lubiącą spokój, rzadko chodzę na imprezy no chyba , że są naprawdę dobre. Wolę chodzić na koncerty, wręcz uwielbiam to. Zajmuje się tez wieloma rzeczami różnorodnymi rzeczami. Mam ogromny wachlarz zainteresowań.
Witajcie. Kilka słow o mnie bo nie lubie się rozpisywać. Jestem Roman , mam 20 lat I lubie spedzać czas przed komputerem. Z racji tego, że jestem informatykiem to I w pracy przed nim siedze I po pracy. Nie jest to jednak moje jedyne zajęcie. Uwielbiam czytać książki, pochłaniam je w zatrwarzającym tepie I w sumie ciesze sie z tego bo niewielu jest juz takich moli książkowych jak ja. Pozdrawiam.
Hejo tu Majka nowa u was. W kilku słowach jestem typową chłopczyca , lubie piłkę nożną, gry komputerowe I sporty każdego rodzaju, może dlatego , że wychowywałam się z samymi chłopcami zawsze. Mam nadzieje, że poznam tutaj fajnych ludzi.
Stron: 1 2
Przekierowanie