Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Boją się Polaków: potrzebne worki na zwłoki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Boją się Polaków: potrzebne worki na zwłoki

[Obrazek: b2144793248.jpg]

Obydwie holenderskie drużyny - PSV i Twente czekają przyjazdy do Polski. Ale wraz z nimi prawdopodobnie nie przyjadą kibice. Fani PSV zapowiedzieli, że w ogóle nie zorganizują wyjazdu, podobnie ich odpowiednicy z Enschede, którzy mieli być straszeni przez Polaków...

Kibice PSV mogą jechać na mecz z Legią, ale wyłącznie na własną rękę. Oficjalny fan club zapowiedział, że nie zorganizuje wyjazdu na spotkanie, jak robi to przy okazji innych wyjazdowych starć. Powód? "Jest zbyt niebezpiecznie" - przyznają organizatorzy. Zdradzają, że dochodzą do nich słuchy, że fani Legii będą szukać konfrontacji z kibicami gości.

Z kolei fani Twente narzekają, że otrzymywali groźby od kiboli Wisły. Jak informował dziennik "Telegraf", Polacy, będąc w Enschede, mieli ostrzegać Holendrów, żeby ci przygotowali sobie worki na zwłoki. W Holandii kibiców Wisły spotkało dużo nieprzyjemności. 50 z nich nie zostało wpuszczonych na mecz, a później zostali zatrzymani przez policję.
Holenderski serwis "AD" ubolewa nad stanem przygotowań Polski do Euro 2012. "Zaledwie siedem miesięcy przed początkiem mistrzostw polskie władze nie są w stanie zagwarantować bezpieczeństwa kibiców gości" - podkreślają Holendrzy.
Nie rozumiem.. przecież stadiony w Krakowie i Warszawie są jednymi z bezpieczniejszych.. jak nie najbezpieczniejszymi stadionami w Polsce.
Jest filmik, na którym widać jak holenderska policja prowokuje kibiców Wisły (pałowali chłopaków, którzy im nic nie zrobili) a teraz srają przed meczem...
Jak zwykle stwarzają... Sami sobie wkręcają jakieś historyjki. Gdyby każdy miał mieć takie wymówki, to nikt nie jeździłby na wyjazdy.
W czerwcu Holendrzy bedą mieć baze treningową na Wiśle to kibice holenderscy też pewnie nie przyjadą bo będą robić w gacie ze strachu.I dobrze bo sami są sobie winni.
Akurat Holendrzy są święci. Szczególnie Ci z Ajaxu, PSV, Den Haag, Feyenordu i paru jeszcze innych ekip. Najlepiej naszych obsmarować gdzie popadnie.
Przekierowanie