Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Regulamin Forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Regulamin Forum


§1 Przepisy ogólne
1.Niniejszy dokument zwany dalej regulaminem, określa zasady i warunki które określają korzystanie z Forum.
Każdy użytkownik rejstrujący się, przeglądający treści zamieszczone na forum, lub w inny sposób korzystający z treści, jak i samego Forum zobowiązuje się do przestrzegania Regulaminu.
2.Użytkownik nie może tłumaczyć się ani zasłaniać nieznajomością Regulaminu, w szczególności w przypadku podjęcia działań Administracji.
3. Rejestracja
Rejestrując się na forum akceptujesz regulamin i zobowiązujesz się do jego przestrzegania.

§2 Niedozwolone treści, linki i odpowiedzialność.

1. Posty/Tematy/Podpis/Avatar
Zabrania się umieszczania na forum treści związanych z przemocą, pornografią, treści obrażających innych użytkowników, treści ukazujących nienawiść rasową lub religijną, zamieszczania wszelkich rodzaji cracków czy seriali, treści dotyczących hazardu czy kasyn, treści dotyczące niedozwolonych substancji i akcesoriów związanych z narkotykami, ref linków, linków do serwisów konkurencyjnych oraz wszelkie inne treści, które są nielegalne, propagują nielegalne czyny lub naruszają prawa innych osób.
Maksymalny dopuszczalny rozmiar obrazka w sygnaturze to 400x150. Nieprzestrzeganie będzie skutkować upomnieniem na PM przez moderatora, a w razie nie dostosowania się- usunięciem sygnatury + ostrzeżeniem.

2.Użytkownik zamieszczający na forum linki do plików( w szczególności do filmów,plików muzycznych) informacje o źródle pliku, treści stanowiące dobra osób trzecich i przejaw artystycznej twórczości oświadcza, że ma prawo do rozpowszechniania takich plików od autora, jest autorem tych plików lub nabył takie autorskie prawo majątkowe lub niemajątkowe.

3. Odpowiedzialność
Użytkownik który nie stosuje się do ustępu drugiego tego paragrafu, może narazić się na odpowiedzialność karną, jak i interwencję Administracji w postaci zablokowania konta.
Obsługa forum nie ponosi odpowiedzialności za istniejące na forum treści. W razie sporów, wątpliwości czy sytuacji spornych stosuje się zdanie pierwsze tego ustępu.

4. Multikonta
Zakazuje tworzenia multikont w nieuzasadnionych administracji przypadkach.

§3 Dyskusja na forum

1. Nowe tematy.
Tematy należy zakładać w odpowiednim dziale. Każdy dział zaopatrzony jest niewielkim opisem, który należało by przeczytać . W razie wątpliwości, co do wyboru odpowiedniego forum, można zasięgnąć porady moderatora lub temat umieścić w dziale Off Topic - w razie potrzeby temat zostanie przeniesiony.
Przed założeniem nowego tematu zajrzyj tutaj: LOCKERZ FAQ lub użyj funkcji 'szukaj' w celu uniknięcia powtarzających się tematów.

2. Nazwa tematu
W nazwie musi być zawarty krótki opis zawartości tematu np. "Któremu klubowi kibicujesz?". Zabrania się natomiast tematów typu "PomocyExclamationExclamationExclamation!111".

3. Spam/Flood
Zabronione jest zakładanie kilku tematów o tej samej treści (zawartości).

4. Nabijanie
Prosi się o nie pisanie postów w stylu "nie ten dział", "już było", "zaraz dostaniesz bana", wystarczy nam zaraportować.

5. Reputacja za rejestracje
Nie promujemy tematów tworzonych wyłącznie dla własnej korzyści, przykład: "zarejestruj sie dam reputa", wyjątkiem jest dział "refback".

6. Kasowanie tematów
Jeśli chcesz aby Twój post lub czyiś post został skasowany, użyj przycisku "zgłoś" przy nim.

§4 Inne

1. Reputacja.
Punkty reputacji należy przyznawać z rozsądkiem.
Szczególnie tyczy się to wystawiania negatywnych punktów reputacji.
Punktów reputacji nie stosujemy jako walute handlowa przykład: "zarejestruj sie tutaj a dostaniesz reputa", jedynym wyjątkiem tej reguły jest dział REFBACK.

2. Notki/upomnienia moderatora.
Na forum obowiązuję bezwzględny zakaz edytowania (usuwania) własnych postów w sposób wymazujący treść, którą z jakiegoś powodu uprzednio dodał moderator (np. upomnienie).

3. Administracja zastrzega sobie prawo do zmian hasła, zablokowania konta, zmian avatarów, nicków, lub innych treści w kontach użytkowników forum, w szczególności na skutek złamania zasad regulaminu, jak i również możliwość kasowania kont - użytkownik ma prawo do wyłączenia możliwości otrzymywania wiadomości email w panelu użytkownika. Rejestrując się na forum zgadzasz się na otrzymywanie informacji reklamowych o polecanych produktach, ekskluzywnych promocjach oraz wydarzeniach i sprawach z nim związanych.
Przekierowanie