Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Wayne Rooney buduje szopę - z rozmachem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: f7921540b2a57f540c42dfc0da576d38,14,1.jpg]

Wayne Rooney postanowił sprawę budynku gospodarczego (popularnej szopy) w swoim przydomowym ogrodzie oddać w ręce fachowców.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że gwiazda MU do budowy szopy o wymiarach 7m x 4m zatrudniła firmę Pulmann Associates Architects, która wielokrotnie zdobywała nagrody w swojej dziedzinie. Kto wynajmuje takich architektów do budowy szopy?!

Informator, który podzielił się tym odkryciem z mediami na Wyspach skomentował całą sprawę krótko.

- To bardzo prosta struktura i większość ludzi poszłaby do sklepu i kupiła coś takiego. Dlatego to dość zaskakujące, że ktoś zatrudnia wiodącą firmę architektoniczną do budowy szopy!

ofsajd.pl
Nie ma koleś co z kasą robić. Proste Exclamation
no ale takich architektów brać do szopy to chyba przesada Sarcastic
(16-11-2011 15:17)Driver napisał(a): [ -> ]no ale takich architektów brać do szopy to chyba przesada Sarcastic

No to mówię że nie ma co z kasą robić to ich zatrudnił.
by mi kupił ferrari lepiej Big Grin
Nie wiadomo co w tej szopie będzie trzymać.. Smile
Masz kasę zatrudniasz nawet najlepszą ekipę do budowy nie masz kasy budujesz sam, lub wcale nie budujesz proste i logiczne, nie wiem skąd skandal.
(19-11-2011 22:32)ManchesterUnitedFanatic napisał(a): [ -> ]Masz kasę zatrudniasz nawet najlepszą ekipę do budowy nie masz kasy budujesz sam, lub wcale nie budujesz proste i logiczne, nie wiem skąd skandal.

A kto tu mówi o skandalu ?
Patrząc na tytuł myślałem, że chodzi o włosy Sarcastic Jeżeli chce kozacką szopkę i ma na to kasę to nie mam nic przeciwko Good Ważne żeby dawał z siebie 110% w meczach United.
(20-11-2011 15:05)Torcida napisał(a): [ -> ]
(19-11-2011 22:32)ManchesterUnitedFanatic napisał(a): [ -> ]Masz kasę zatrudniasz nawet najlepszą ekipę do budowy nie masz kasy budujesz sam, lub wcale nie budujesz proste i logiczne, nie wiem skąd skandal.

A kto tu mówi o skandalu ?

Użyłem złego słowa bardziej chodziło mi o zamieszanie w okół tego.
Przekierowanie