Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: PZPN
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
No to wyrażamy swoje opinie na temat działań naszego związku. Nie piszemy o koszulkach bo jest inny temat do tego.
Zapomniałem dodać... Proszę szczególnie o kulturę w tym temacie Good
ja powiem tak, PZPN to : Przestępcy Zrzeszeni Przeciwko Nam
O tym związku tak naprawdę nie da się powiedzieć w miarę kulturalnie.
Robią sobie z Nas...idiotów delikatnie mówiąc.
Państwo w państwie.
Mur tylko sobie baranka z tej złości walnąć Mur
Pieniądze Zarobione Przez Nieuczciwość
Banda oszustów i złodziei. Szkoda, że Boniek nie został prezesem, z pewnością wszystko by się wówczas pozmieniało i nie było by takich cyrków jakie widzimy co chwilę. Niestety Lato bardziej woli dbać o własną dupę niż o dobro polskiej piłki.
Na leśnych dziadków w PZPNie niema mocnych - trzymają się twardo swoich stołków
To jest jedna wielka mafia. Dziady skorumpowane i tyle, a Lato to chyba najgorszy prezes wszechczasów.
Jak dla mnie jedynym lekarstwem dla polskiej piłki to wybór Bońka na prezesa, ale tez wprowadzenie do związku jak najwięcej osób pokroju Jurka Dudka. Jak dla mnie Boniek i Dudek mają jeden silny argument, który daje im dużą przewagę - oni nic nie muszą i mają więcej do stracenia niż...zyskania.
Są to inteligentni ludzie, którzy osiągnęli bardzo wiele, a po zakończeniu kariery nie rozmienili się na drobne. Pomijam fakt, że bardzo lubię słuchać i czytać wypowiedzi obu w/w osób.
Nie twierdzę, że w polskim środowisku piłkarskim nie ma więcej takich osób, ale te dwie kandydatury są dla mnie takim światełkiem wskazującym, że są osoby, które na odpowiednich miejscach mogłyby dużo dobrego wnieść.
Wydaje mi się, że przed wyborem Laty na prezesa też było dużo nadziei, że były piłkarz nietknięty przez kulturę materialną będzie coś zmieniał, a widać co z tego wyszło Tongue
Stron: 1 2
Przekierowanie