Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Derby
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak każdemu wiadomo derby to mecze które robią największe "ciśnienie" w gronie kibiców. Na jakich byliście i jakie wam najbardziej zostały w pamięci ?
Oczywiście Wielkie Derby Górnego Śląska z Ruchem x2 na stadionie Śląskim. Za pierwszym razem było nieco lepiej, bo wiadomo - pierwszy raz na takim meczu, 40k ludzi... Czegoś takiego się nie zapomina. Za drugim razem wiedziałem co mnie czeka ale i tak mecz na ogromny +. Poza tym mecze z GieKSą w 1 lidze. U siebie doping masakra Confused Na wyjeździe również świetny doping z obu stron i zaj****** oprawa GieKSy. Teraz tylko czekać na ok 14 kwietnia i jedziemy na Śląski na WDŚ. Good
Spotkania derbowe mają ten "wyjątkowy smaczek".DiabełDiabeł
Miałem przyjemność obejrzeć LIVE na stadionie kilka takich spotkań - m.in. trzykrotnie Derby Pn.Londynu Tottenham-Arsenal; raz OLD FIRM DERBY Rangers-Celtic; dwa razy Derby Levantu Valencia-Villarreal czy też raz Derby Zagłębia Ruhry Schalke-Borussia.
Warto czasami zasuwać ostro w robocie by potem za zarobioną kasę oglądać ulubione zespoły w akcji na żywo.
Zdecydowanie GieKSa - Górnik Wink
Legia - polonia W.
Lechia - Arka Derby Trójmiasta szkoda że nie gramy już razem w Ekstraklasie aż się łezka kręci w oku wspominając ostatni mecz w Gdyni 2:2 Wink
Dla mnie najlepsze derby to Górnik - Ruch. Byłem nie raz i nie raz jeszcze pojadę.
Jak dla mnie Derby Trójmiasta czyli Arka Gdynia - Lechia Gdańsk. Te emocje na trybunach itd. to po prostu trzeba przeżyć na własnej skórze, bo tego nie da się opisać słowami.
Wielkie Derby Górnego Śląska z Ruchem.

Pozdrawiam.
Przekierowanie