Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Jeleń znów ma szczęście. Ubędzie mu rywal
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeleń znów ma szczęście. Ubędzie mu rywal

Ireneusz Jeleń trafił do Lille OSC, bo drużynie nie udało się sprowadzić Park Chu-younga. Szczęście nie opuszcza polskiego napastnika. W zimie zespół mistrza Francji pożegna się z jednym z jego rywali do gry - Tulio De Melo.

26-letni napastnik w obecnym sezonie zagrał do tej pory zaledwie w czterech meczach i spędził na boisku łącznie 186 minut. De Melo uważa, że jego problemy wynikają z jego reputacji. Zawodnik twierdzi, że została przypięta mu łatka zawodnika wiecznie kontuzjowanego. - W poprzednim sezonie straciłem okres przygotowawczy do sezonu, ale potem wystąpiłem w wielu spotkaniach. Najczęściej ze wszystkich wchodziłem z ławki - podkreślał na łamach mediów.

Kontrakt De Melo z Lille OSC wygasa w lecie 2012 roku, ale zdaniem mediów piłkarz w zimie będzie miał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Wśród drużyn zainteresowanych sprowadzeniem Brazylijczyka wymienia się Anży Machaczkała, Sporting Lizbona i AS Saint-Etienne.
Rudi Garcia nie wiąże z nim przyszłości i nie zamierza blokować mu kariery w innym klubie. Szkoleniowiec jest zadowolony z Moussy Sowa (17 spotkań, 7 goli) i sprowadzonych w lecie Ireneusza Jelenia (8 spotkań, 2 gole)i Ronny'ego Rodelina (10 spotkań).
Zaczynam mieć wrażenie kolego że za bardzo nie wiesz o co na forach chodzi Diabeł Po co ten temat jest założony ? http://megaliga.pl/Temat-OSC-Lille-47
Przekierowanie