Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Transfery - nasze typy, dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W tym temacie podajemy nasze wizje transferowe, podajemy różne nowinki transferowe oraz prowadzimy KULTURALNĄ i zgodną z tematem dyskusję.
Krychowiak zagra w Nantes

Zawodnik Bordeaux Grzegorz Krychowiak zostanie wypożyczony do Nantes - poinformował syn właściciela grających w Ligue 2 "Kanarków" Franck Kita.

- Jeszcze nie podpisaliśmy umowy, ale uzgodniliśmy już warunki wypożyczenia do końca tego sezonu - poinformował Kita.

21-letni defensywny pomocnik trafił do Bordeaux w 2006 roku z Arki Gdynia. Poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w Reims.

W obecnych rozgrywkach Krychowiak wystąpił w 2 meczach Ligue 1. W barwach Nantes będzie mógł zadebiutować już w niedziele, w spotkaniu Pucharu Francji z Bouscat.

Wypożyczenie 2-krotnego reprezentanta Polski nie zawiera opcji pierwokupu.
Już o nim zapomniałem... Pamiętam tą piękną bramkę w meczu z Brazylią w meczu młodzieżowej reprezentacji. Szkoda, że nie gra w Polsce, bo raczej większy pożytek by z tego miał niż gra w Ligue 2.
Obraniak: Mam tego dość! Zimą odejdę z Lille

[Obrazek: 727301-8645191-317-238.jpg]

Ludovic Obraniak miał wręcz wymarzony debiut w reprezentacji Polski. W sierpniu 2009 roku zdobył dwie bramki w meczu z Grecją. Im więcej czasu upłynęło od tego wydarzenia, tym gorzej wyglądała jego gra. Ostatnio był jednym z najsłabszych ogniw kadry Franciszka Smudy.

Na dyspozycję Obraniaka wpływ niewątpliwie ma fakt, że w klubie grywa tylko końcówki albo całe spotkania przesiaduje na ławce rezerwowych. Reprezentant Polski przyznaje otwarcie, że zimą będzie chciał opuścić OSC Lille.

Nie takiego Obraniaka oczekiwaliśmy w ostatnich meczach. Co się dzieje?

- Sam widzę, że nie jest najlepiej. Choć cały czas jestem bardzo umotywowany, aby grać dla kadry, to czuję, że nie daję jej tyle, ile powinienem. Serce by chciało, jednak forma nie jest najwyższa. Niestety, jest to związane z moją skomplikowaną sytuacją w klubie.

To już trochę za długo trwa...

- Zgadzam się. Od 1,5 roku żyję w niepewności: zagram, nie zagram... Mam już tego dość! Od sześciu lat jestem piłkarzem Lille, cały czas myślałem bardziej o klubie niż o sobie. Ale teraz musi być odwrotnie. Jestem zdeterminowany, aby ratować formę na EURO. To oznacza, że zimą najprawdopodobniej zmienię klub. No, chyba że w Lille będę więcej grał, ale na to się nie zanosi.
David Beckham jest kuszony przez Paris Saint-Germain lukratywnym kontraktem. Jak donosi "Daily Mail", na mocy umowy 36-letni Anglik zarobiłby 14 milionów euro w ciągu 1,5 roku.

Angielski dziennik donosi, że Beckham jest o krok od podpisania umowy z Paris Saint-Germain. Francuski klub jest faworytem do sprowadzenia gracza, bo Tottenham nie jest w stanie zaoferować mu tak wysokiej pensji oraz dać gwarancji, że Anglik będzie regularnie występował w drużynie.

Wkrótce Beckham zostanie wolnym zawodnikiem, bo wygaśnie jego umowa z Los Angeles Galaxy. Piłkarz trafił do tego klubu w 2007 roku.
Fajnie byłoby zobaczyć Davida ponownie w Europie. Kondycyjnie może nie miażdży ale jego technika nadal powala na kolana, podobnie jak rzuty wolne.
Ludovic Obraniak Lille OSC-Girondins Bordeaux 1 mln
Przekierowanie