Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Zły znak przed EURO: kadrowicze wyczeprani
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W jakiej formie będą reprezentanci Polski na mistrzostwa Europy? Część z nich narzeka na brak szans w klubie, z kolei ci, grający regularnie, tłumaczą się... zmęczeniem. Występy co trzy dni to ponad siły niektórych reprezentantów...

Turcy są zaskoczeni. Kupiony za ponad 5 mln euro Adrian Mierzejewski ostatnio poskarżył się na to, że brakuje mu sił, ponieważ gra jego zdaniem zbyt często. Jeden z serwisów zacytował wypowiedź piłkarza, który mówił: - Od 10 września gram w Trabzonsporze praktycznie co trzy dni. To o wiele większy wysiłek niż w lidze polskiej, więc mogę czuć się zmęczony - przyznał piłkarz.
Polak ostatnio obniżył loty, co wytykają mu Turcy. Uważają, że Mierzejewski rozczarowuje. Ostatnie dwa mecze ligowe zaczął na ławce rezerwowych. Dołek formy jest przyczyną zmęczenia? Piłkarz w tym sezonie rozegrał 23 mecze, średnio spędzając na boisku niewiele ponad godzinę. To zły znak przed Euro, które będą rozgrywane w momencie, gdy zawodnicy będą mieli w nogach cały sezon.

Na zmęczenie narzekają także zawodnicy z ligi polskiej. Tomasz Jodłowiec w tym sezonie zagrał w 20 spotkaniach, ale narzeka na brak sił. Po meczu z Zagłębiem Lubin wywiad z piłkarzem chciał przeprowadzić dziennikarz "Sportowych Faktów". Jodłowiec znalazł wytłumaczenie, aby nie porozmawiać po spotkaniu. - Jestem zmęczony - przyznał. Do tego wystarczyło 20 minut z Węgrami i całe spotkanie z Zagłębiem, podczas którego Polonia nie oddała strzału na bramkę.
Braki fizyczne widać było szczególnie podczas meczu z Włochami. To spotkanie tak relacjonował Mierzejewski: - Nie mieliśmy nawet siły podejść do przodu, "przypresować". Włosi lepiej wyglądali fizycznie. W końcówce miałem z boiska takie odczucie, że lepiej dla nas, żeby ten mecz się skończył - mówił. Franciszka Smudę czeka zatem sporo pracy, by przygotować kadrę na Euro 2012. Nie tylko pod względem piłkarskim, ale przede wszystkim fizycznym...

futbolnews.pl
Rozwaliło mnie to o Mierzejewskim Śmiech Warty jest może 100 tysięcy nie więcej Śmiech
Na Wyspach grają co 3 dni .. i nie narzekają
W dupach im się poprzewracało, tyle w temacie. I potem pytania czemu nikt z pola nie robi kariery w Premier League.
Tacy frajerzy nie powinni grać w reprezentacji i reprezentować naszego kraju..
no przecież biegają za piłką od dziecka. Wierzyć sie nie chce, że Smuda powołuje takich za przeproszeniem cwelów. Jak mu sie nie chce grać to proszę bardzo, obniżamy pensje, wstawiamy do rezerw albo na ławke i spokój.
W Polsce jest wielu młodych, utalentowanych chłopaków, co za nic albo za marne grosze dali by z siebie więcej w reprezentacji niż taki Mierzejewski...
Zacznijcie spacerować, nie biegać...
To jest po prostu śmieszne...

Pozdrawiam.
Przekierowanie