Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Ćwierćfinały - Carling Cup
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Carling Cup Quarter-Final Match Dates

Tuesday 29th November:
Arsenal v Manchester City - 8pm - SKY.
Chelsea v Liverpool - 7.45pm. - Transmisja na kanale SportKlub
Cardiff City v Blackburn Rovers - 7pm.

Wednesday 30th November:
Man Utd v Crystal Palace - 7.45pm - SKY.

Warto Dodać że mecze Liverpoolu i City odbędą się dokładnie 48h po szlagierze ligowym w którym zobaczymy te dwie drużyny.
Rozgrywki Carling Cup od kilku lat mają ten szczególny charakter i nikt w Anglii nie traktuje tego pucharu po macoszemu.
Czekam już z niecierpliwością zwłaszcza na stracie Chelsea z Liverpoolem, ale na mur beton świetny mecz będzie można obejrzeć na Emirates gdzie Kanonierzy podejmą The Citizens.DiabełDiabełDiabeł
Liverpool zagra rezerwami.
Nie sądzę by Dalglish odpuścił Carling Cup skoro zapowiadał, że ten puchar jest dla klubu w tym sezonie niezwykle ważny. Także rezerwy raczej nie wchodzą w tym wypadku w rachubę.
United jak zwykle młodzikami/rezerwami wyjdzie. Nie wiem czemu ale zależy im chyba tylko na FA Cup, Premier League i LM ale po fazie grupowej w której grają jak nieroby.
@Marek na taką drużynę ?... takiego farta mają z 2i3 ligowcami grać gdy inne drużyny któryś raz trafiają na ekipy z PL ..
Trzeba zacząć od tego, że nie ważne z kim grają w Carling Cup to grają młodzikami i rezerwami Good Prawda jest taka, że te Carling Cup to tylko zbędny, nic nie znaczący puchar. Grają tylko o kasę, małą kasę.
grają młodzikami i rezerwami bo grają z samymi cieniasami bo tak ,,przypadkowo'' losuje FA...
To jest Tam jest CC i FA w polsce też masz 2 ...
Przecież ten puchar nic nie znaczy Sarcastic Nie wiem czemu niby FA miałoby pomagać United i na czym miałoby to polegać. Nie ważne z kim by grał Manchester, SAF wystawiałby młodzików i rezerwy, bo United nie zależy na tym pucharze. W Polsce jest obecnie tylko Puchar Polski. Puchar Ekstraklasy okazał się idiotycznym pomysłem, bo nikomu nie chciało się w nim grać, a kibice nie chodzili na mecze.
Wątpie że jakby trafili na LFC , MC , AL albo CL to by wyszli rezerwami ..

Liverpool Grał 2 składem do terazWink
Stron: 1 2
Przekierowanie