Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: [Liga Mistrzów] Manchester United - Benfica Lizbona - 22.11.11 - 20:45
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Manchester United vs Benfica Lizbona
Łącznie rzutów rożnych.
Typ : Over 10.5
Kurs : 2.05
Buk : unibet
Stawka : 6/10

Nie wiem skąd taka linia na ten mecz. Benfica jest jednym z najbardziej grających ofensywnie zespołów w tej fazie rozgrywek. Nie boją się nikogo i nie ważne gdzie grają, czy u siebie czy na wyjazdach. U siebie Portugalczycy z United mieli aż 9 rzutów rożnych, przy 5 rogach gości. Dzisiaj liczę na podobny wynik i otwarty mecz, bo mam nadzieję, że Manchester będzie chciał to spotkanie wygrać i także dołoży jakąś ilość rożnych. Jeszcze łączne liczby, do tej pory w Lidze Mistrzów United rogów 15, a Benfica 30 co daje nam w sumie 45 rożnych w 3 meczach, jaki z tego wynik ? 15 rożnych na mecz. Tak jak pisałem wcześniej, Benfica jest dla mnie mistrzem takiej gry, dlatego pokuszę się o jeszcze jeden typ na to spotkanie :

Kto więcej rzutów rożnych.
Typ : Benfica
Kurs : 4.00
Stawka : 3/10

Powodzenia
(22-11-2011 19:10)Jeppers napisał(a): [ -> ]Manchester United vs Benfica Lizbona
Łącznie rzutów rożnych.
Typ : Over 10.5
Kurs : 2.05
Stawka : 6/10

Nie wiem skąd taka linia na ten mecz. Benfica jest jednym z najbardziej grających ofensywnie zespołów w tej fazie rozgrywek. Nie boją się nikogo i nie ważne gdzie grają, czy u siebie czy na wyjazdach. U siebie Portugalczycy z United mieli aż 9 rzutów rożnych, przy 5 rogach gości. Dzisiaj liczę na podobny wynik i otwarty mecz, bo mam nadzieję, że Manchester będzie chciał to spotkanie wygrać i także dołoży jakąś ilość rożnych. Jeszcze łączne liczby, do tej pory w Lidze Mistrzów United rogów 15, a Benfica 30 co daje nam w sumie 45 rożnych w 3 meczach, jaki z tego wynik ? 15 rożnych na mecz. Tak jak pisałem wcześniej, Benfica jest dla mnie mistrzem takiej gry, dlatego pokuszę się o jeszcze jeden typ na to spotkanie :

Kto więcej rzutów rożnych.
Typ : Benfica
Kurs : 4.00
Stawka : 3/10

Powodzenia

FT: United 6:2 Benfica
szkoda Złamane serce
Przekierowanie