Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Sezon 2011/2012 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: logo_t-mobile-ekstraklasa.jpg]

Polska Ekstraklasa ma swoją specyfikę. Nie wiem czemu, ale to ją lubię najbardziej. Mimo, że nie jest najlepszą czy najbogatszą to potrafi zaskoczyć. Zapowiada się ciekawy sezon o mistrzostwo na pewną będzie walczyć Wisła, Śląsk, Legia i Lech. Jednak myślę, że jak co roku na pewno ktoś dołączy do tego grona. Korona i Jagiellonia na początku poprzedniego sezonu pokazały, że w polskiej lidze można wygrywać z tymi drużynami.
Legia Mistrzem ^^
Legia ? być może, Kibicuje Wiśle !
Również kibicuje Wisełce i mam nadzieję, że obronią tytuł mistrzowski mimo słabego początku Smile
Lubie wisełke choc irytuje mnie to ze nie ma tam polakow. ostatnio zachwycil mnie Orest lenczyk i jego sląski wrocław i chetnie widziałbym ich na mistrzaSmile gra duzo polakow tam i co ciekawe grają dobrze jak i ładnieSmile
A ja chciałbym aby ten człowiek przejął Polską reprezentację jeszcze przed EURO ^^
za mało czasu na takie zmiany trzeba patrzec co robi smuda. narazie to robi z nas reprezentacje reszty swiata. nawet jak odniesiemy sukces to jednak to troche wkurza czlowieka ze grają jakie ochłapy innych reprezentacji

@zon
Zgadzam się, ale następnym razem uważaj na słowa bo ktoś może Ci nie popuścić Big Grin
Podbeskidzie dziś ograło Pasy ma ktoś link do skrótu bo zapomniałem obejrzeć ?
Karol, na PW zaraz ci wyślę, co do tematu to myślę że jeśli beniaminek to jest już wstyd, mam nadzieję że Cracovia w tym sezonie spadnie do 1 Ligi.
Cracovia i spadek coś ty nigdy ! Oni zawsze jedną nogą będą w I lidze ale drugą mają na tyle umięśnioną, że się podciągną. Podbeskidzie 10 pozycja w tabeli jak na razie zobaczy się jak skończy się kolejka. PS. Ogląda ktoś podsumowanie kolejki w nSport co niedziele zawsze ?
Stron: 1 2
Przekierowanie