Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Siema ponownie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siema, mnie juz znacie;d Ale musiałem sie zarejestrować jeszcze raz bo usuneli moje konto;d
witam Smile
siema siema Big Grin
Siemanko Winko
Witaj na forum ! Smile
Witam pięknie - super, że jesteś Good
Dzień dobry jestem Kinga. W kilku słowach o mnie to domatorka lubiąca spokój i towarzystwo swojego kota. Postanowiłam spróbować coś nowego i dołączyć do tego forum. Może poznam tutaj fajnych ludzi z podobnymi zainteresowaniami co ja.
Z racji tego, że wszyscy mówią tutaj kilka słów o sobie ja tez postanowiłem to zrobić. Jestem 19-latkiem lubiącym aktywnie spędzać czas , często wyjeżdżam w góry, a że mieszkam niedaleko nich nie jest to takie trudne. Zajmuje się wieloma ciekawymi rzeczami takimi jak biegi, kolarstwo. Tworzę też swoja muzykę ale to akurat czysto hobbistycznie. W wolnym czasie lubię też grać , nie ma to jak usiąść sobie przed kompem i trochę się odstresować przy dobrej gierce.
Hejka tu Mateusz dla znajomych Mati. Mam 17 lat i wreszcie postanowiłem dołaczyc do tego forum. Głównie z racji poznania nowych interesujacych ludzi z pasjami takimi jak moje. Interesuje się wieloma rzeczami, cięszko zaznaczyć czym konkretnie. Pozdrawiam i zapraszam do rozmowy.
Dzień dobry wszystkim mam na imię Daniel i jestem tutaj totalnym nowicjuszem. Chciałem dołączyć do grona ludzi mających takie same pasje jak ja. Wiadomo, że dogadam się bez komplikacji. Lubię leniuchować, niestety muszę jeszcze chodzić do szkoły co jest niemiłym przymusem życiowym, ale już niedługo się to skończy.
Stron: 1 2
Przekierowanie