Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Pycha The Citizens ukarana.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przed wczorajszym meczem LM Napoli-Man.City skaut The Citizens dolewał w prasie oliwy do ognia mówiąc, że ekipa City rozmawia z agetami Lavezziego, Hamsika i Cavaniego by pozyskać tych piłkarzy w zimowym okienku transferowym - gdyż gra tych piłkarzy dla Napoli uważa za ich krok w tył. Troszkę to było niesmaczne,żeby czynić to przed meczem. Ale to tylko dodało chłopakom dodatkowej energii. Zwłaszcza Cavani pokazał dwoma bramkami, że jest wierny Napoli.
Miło było zobaczyć po meczu miny działaczy i piłkarzy Man.City. To była znakomita riposta dla ekipy gości.GoodGoodGoodŚmiechŚmiech
Bardzo cieszy mnie taka przegrana The Citizens we frajerskim stylu ;D i to jeszcze przed meczem z The Reds.
Trzeba trochę uważać na słowa. Widać, że oni już się uważają za największe gwiazdy ($$$), ale do tego im jeszcze duuużo brakuje Podejrzliwy
Właśnie. Good
Tym bardziej cieszy mnie wygrana Napoli nad zespołem który myśli, że wszystko kręci się wokół kasy szejków arabskich.
Napoli pokazało kawał naprawdę dobrego futbolu. Widać było kto w tym meczu zależało na wygranej.
Oni tyle kasy mają a w dupę dostają co chwila od niby słabszych przeciwników. Kolejny raz okazuje się że nazwiska i kasa nie grają.
Przekierowanie