Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Propozycje zmian na forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witajcie,
wszelkie zmiany, sugestie, pomysły dotyczące forum wrzucajcie do tego tematu.
Proponuję pouzupełniać działy opisami bo tak surowo to wygląda że nie da się na to patrzeć i na pierwszy rzut oka to odpycha. Np. w PRZYWITAJ SIĘ mógłby się pojawić napis JESTEŚ NOWYM UŻYTKOWNIKIEM FORUM ? PRZYWITAJ SIĘ Z NAMI I NAPISZ COŚ O SOBIE. I tak w każdym dziale jakiś krótki opis co w danym dziale się znajduje.
trafna sugestia Smile zgadzam się z Tobą, dopisane do listy zadań
reput dla Ciebie.
Dodałbym jeszcze do STREFY ULTRAS dział KIBICE gdzie będzie można porozmawiać o działalności kibicowskiej w Polsce i zagranicą bo nie ma gdzie o tym pisać (nie ma odpowiedniego działu) jest tylko GALERIA i VIDEO.
Opisy i dział Kibice dodany Smile Z tym działem wahałem się, bo nie wiedziałem, czy ktoś będzie chciał w nim pisać, ale Twoje zdanie zadecydowało Smile Plusiki za propozycje.
(10-11-2011 18:25)MareKSG napisał(a): [ -> ]Opisy i dział Kibice dodany Smile Z tym działem wahałem się, bo nie wiedziałem, czy ktoś będzie chciał w nim pisać, ale Twoje zdanie zadecydowało Smile Plusiki za propozycje.

Nic sie nie martw jutro się zajme tym działem.
Torcida ma dużo tych pomysłow Smile
(10-11-2011 23:48)Ghost napisał(a): [ -> ]Torcida ma dużo tych pomysłow Smile

Bo lubię fora szczególnie sportowe.

Następne moje wywody jeśli mogę Śmiech
W kategorii reprezentacje narodowe nie rozumiem jednego, mianowicie w każdym z działów jest podany poddział SKŁAD REPREZENTACJI (czego ? Ameryki Południowej, Azji ? Pierwsze słyszę o takich kadrach). Według mnie powinno być REPREZENTACJE i tam zakładamy tematy z reprezentacjami danego kontynentu. Zmieńcie to a ja coś tam namieszam (postaram się). NEWSY i DYSKUSJA z tych działów mogą zniknąć, bo będą wpisywane do tematu danej reprezentacji.
Dobry pomysł. Już został zrealizowany, + za dobrą propozycję.
Dział Formuły 1? Heart Nowy header i obrazki rang.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie