Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Ulubiona książka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wiem, że to forum sportowe, ale może są wśród Was fani dobrej książki.
Nie mam może zbyt dużo czasu żeby poczytać naprawdę dobrą i ciekawą książkę, ale kiedy już uda się coś interesującego wychwycić to z przyjemnością sięgam po taką książkę i czytam ją od deski do deski.

Ostatnio przeczytałem znakomitą książkę: "Urodzony w cieniu talibów" - Andrei Busfield.

Przyznam, że dawno żadna książka mnie tak nie poruszyła.
Pełna humoru i ciepła opowieść o wyniszczonym wojnami Afganistanie, w którym wciąż jest miejsce na naturalne ludzkie uczucia. 11-letni Fawad kocha swój kraj i nie zna innego życia ponad to, które dla większości Europejczyków pełne jest grozy i niewypowiedzianego smutku. Chłopak wręcz zaraża energią i radością życia.
Gdy matka chłopca dostaje pracę i mieszkanie u grupki cudzoziemców, Fawad zaczyna poznawać świat, który nieustannie go zadziwia, ale w którym potrafi się odnaleźć z właściwym sobie wdziękiem.
Wplątany w relacje i historie miłosne dorosłych, nie przestaje z entuzjazmem patrzeć na swój ukochany kraj, choć i jego nie ominą tragedie wpisane jak gdyby w krajobraz Afganistanu.

Chętnie poznam opinie i sugestie o innych dobrych książkach.GoodGood[/b]
Ja czytam książki Karola Maya i wszystkie mi się podobają.
Nie wierzę, że poza Torcidą niema wśród Was fanów dobrej książkiPłaczPłacz
POLECAM WAM GORĄCO opisaną poniżej książkę GoodGoodGood
Władysław Bartoszewski
"Kropla drąży skałę? Co mówiłem do Niemców i o Niemcach przez ponad pół wieku".

Książka - pod znamiennym tytułem - opowiada o kilkudziesięcioletniej konsekwentnej pracy Władysława Bartoszewskiego na rzecz dobrych stosunków polsko-niemieckich i pojednania między dwoma narodami, które dzieli trudna i skomplikowana przeszłość. Zawiera artykuły, pisane przez Władysława Bartoszewskiego od lat 60-tych XX wieku, wywiady oraz wystąpienia publiczne.
Owa książka to dowód na to, że są możliwe i mile widziane dobre relacje z naszymi zachodnimi sąsiadami.

Polecam tę książkę zwłaszcza dla osób, które podobnie jak spora część społeczeństwa będąca w elektoracie pewnej partii opozycyjnej nie widzi szans na to by kiedykolwiek podać rękę potomkom Prusaków i Sasów.
Czas iść do przodu, a nie żyć ciągle przeszłością i "kisić" w sobie nienawiść dla sąsiadów.
Mam zamiar przeczytać wszystkie części wiedźmina wraz z opowiadaniami.Jak na razie jestem w połowie pierwszej części "Ostatnie życzenie"

40-50 zł książka drogo Zmieszany
Z racji mojej pracy to dopiero kurczę jestem w połowie książki "Oddział chorych na raka" Aleksandra Sołżenicyna. Przyznam,że jest wstrząsająca...Autor przedstawia nam różnych ludzi, w różnym wieku, z różnych środowisk, o różnych poglądach, których łączy jedynie wspólna sala na oddziale chorych na raka. W tym miejscu upodabniają się do siebie. Łączą ich nie tylko podobne zabiegi, ale również myśli i nadzieje.

Jeśli naprawdę lubicie czasami coś przeczytać dobrego i z sensem to wypożyczcie sobie tę książkę choćby z biblioteki - wciśnie Was w fotel....Ja po pracy dzisiaj zamierzam ją skończyć czytać Wink
nie mam ulubione książki narazie Tongue, ale czytam aktualnie biografie Steve Jobsa, wczesniej felietony Billa Brysona. Polecam każdemu książki Brysona są napisane świetnym językiem ironiczne oraz śmieszne.
@up
nie zaczytaj się bo zaczniesz z Jobsa brać przykład, on po LSD wymyślił Ipada Smile
Polecam wam książkę Kirsta 08/15 doskonała historia żołnierza wermachtu na tle II wojny.
wirtualne biuro
Mourinho. Anatomia zwycięzcy, polecam ten tytuł dla fanów tego wybitnego trenera i nie tylko. Ksiażka zawiera wiele ciekawostek, o których dotej pory nikt nie wspominał do tego jest dużo zdjęć, które ją urozmaicają.
Stron: 1 2
Przekierowanie