Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Stadion Tottenhamu Hotspur
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W tym temacie dyskutujemy na temat stadionu White Hart Lane.

[Obrazek: whl3.jpg]
[Obrazek: white_hart_lane2.jpg]
[Obrazek: white_hart_lane_1920x1200.jpg]
Stary - o tym stadionie mógłbym pisać w nieskończoność.
Byłem na nim 7 krotnie w ciągu 3 lat, a jeszcze w tym sezonie zamierzać do Londynu polecieć na 2-3 mecze, ale niestety dopiero po Nowym Roku Płacz

To stadion gdzie spotykają się kibice Kogutów z wielu rejonów nie tylko Anglii (także z Francji, Holandii i Szkocji). Kiedy bywam na WHL to można spotkać kibiców Spurs m.in.z Luton, Reading, Sheffield czy też Colchester.

Dla osób które kiedyś chciałyby dostać się w Londynie na stadion to można dostać się tam bezpośrednio autobusem - linie: 149, 259, 279.
Jest też metro, ale tutaj troszkę trzeba przejść by dostać się na obiekt.

Ceny biletów na mecze Kogutów wachają się w granicach 25-55 funtów.
White Hart Lane można zwiedzać od poniedziałku do piątku, w godzinach 11:30-14:00. Ceny wahają się od 9 do 42 funtów.
POLECAM - jest co oglądaćExclamation!
Bardzo podoba mi się ten stadion, szczególnie telebimy, dzięki którym wygląda nowocześnie. Fajnie byłoby kiedyś odwiedzić Anglię, pójść na mecz United ale również chciałbym pójść na mecz Tottenhamu i zobaczyć jak to wszystko wygląda. Niestety jednak jest to mało realne ale marzenia nic nie kosztują Smile
WHL robi wrażenie mimo,że to obiekt już mający swoje lata.
Jestem dumny,że mamy obiekt w Londynie na który kibice Spurs przychodzą z dumą.Good
Przekierowanie