Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Ronaldinho wróci do Europy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Coraz głośniej spekuluje się o powrocie do Europy słynnego Brazylijczyka Ronaldinho. Obecny klub piłkarza Flamengo ma poważne kłopoty finansowe i nie płaci zawodnikowi pensji od 4 miesięcy.

Agent 31-letniego byłego piłkarza m.in. Barcelony i Milanu przyznał, że sytuacja staje się powoli nieznośna, a Ronaldinho traci cierpliwość i może wkrótce zdecydować się na odejście z Flamengo. Najmocniej łączony jest z klubami greckiej ekstraklasy, przede wszystkim Panathinaïkósem.

Ronaldinho gra we Flamengo od stycznia tego roku. Wcześniej bronił barw m.in. PSG, Barcelony i Milanu. W obecnym sezonie w lidze brazylijskiej zagrał w 27 meczach i zdobył 13 bramek.
Nie rozumiem decyzji klubu..
wydali masę pieniędzy na zawodnika, szczerze to nie wiem, ale podejrzewam że podpisali z nim kontrakt na pare lat.. a tu po zaledwie kilku miesiącach nie mają nawet jak płacić mu pensji.
Zupełnie jakby nie myśleli o przyszłości finansowej, klubu
Myślę, że PSG powinno pomyśleć o jego powrocie. Mają kasę, a dzięki Ronaldinho wejdą na "wyższy poziom". Ronaldinho ma już swoje lata ale nadal jest świetnym piłkarzem.
Przekierowanie