Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Gary Speed popełnił samobójstwo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Selekcjoner reprezentacji Walii Gary Speed nie żyje. 42-letni były piłkarz prawdopodobnie popełnił samobójstwo.
[Obrazek: wal.gif]
O tragedii w oficjalnym komunikacie poinformował Walijski Związek Piłki Nożnej (FAW).

Policja hrabstwa Cheshire potwierdziła, że dzisiaj rano znaleziono ciało Speeda w jego domu w Huntington.

Zarówno związek, jak i policja poprosiły wszystkich, aby uszanowały żałobę i prywatność rodziny.

Speed w drugiej połowie 2010 roku prowadził Sheffield United. W grudniu tamtego roku został selekcjonerem reprezentacji Walii.

Jako piłkarz Speed rozegrał 85 spotkań w reprezentacji Walii. Po raz ostatni w drużynie narodowej wystąpił w październiku 2004 roku w przegranym meczu eliminacji mistrzostw świata z Polską 2-3. Walijczyk rozpoczął swoją karierę piłkarską w Leeds United, w barwach którego rozegrał 312 spotkań. W 1996 roku odszedł do Evertonu, w którym grał przez dwa lata. Potem przeniósł się do Newcastle United. W barwach "Srok" grał przez sześć lat. W 2004 roku przeszedł do Boltonu, w którym występował przez cztery lata. Speed zakończył swoją karierę w 2010 roku po dwóch latach spędzonych Sheffield United. Walijczyk był pierwszym piłkarzem, który zaliczył 500 występów w Premier League.
Z powodu jego śmierci Craig Bellamy niezagra w dzisiejszym meczu
Jako wielki fan wyspiarskiej piłki jestem w szoku kiedy usłyszałem wczoraj o śmierci Gary Speeda. Z początku pomyslałem, ze to jakiś żart.

Podobno Gary został znaleziony martwy w swoim domu. Wszystkie okoliczności zdarzenia wskazują na samobójstwo. Nie wierzę w to kurczeExclamation!
Wstrząsnęła mną ta wiadomość - w latach mojej młodości był to jeden z piłkarzy, którego zapamiętałem szczególnie. Gary przez lata był jednym z najlepszych piłkarzy z Wysp, obok Giggsa symbol reprezentacji Walii (ależ im kibicowałem by w końcu awansowali na jakąś dużą imprezę!) i uwielbiałem styl gry jaki preferował Gary. Facet kochał piłkę i czynił prawdziwą maestrię z gry.

Zwłaszcza jego gra w Leeds zapadła mi mocno w pamięci, choć nie byłem fanem tego zespołu.
Gordon Strachan, Lee Chapman, David Batty, Gary Speed, Gary McAllister - taka niezwykła ekipa wywalczyła tytuł mistrza Anglii w sezonie 1991-92. Piękne czasy dla ich kibiców...KURCZE i już Gary'ego niema wśród Nas. Swoją wspaniałą karierę zakończył z ogólnym dorobkiem ponad 500 spotkań w angielskiej Premier League.
Przekierowanie