Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Gran Derbi: Real-Barcelona (10.12.2011)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Za nieco ponad 10 dni w La Liga dojdzie do "szlagieru" nazywanego przez 90% kibiców na Ziemii - "Gran Derbi".
Szaleństwo jakie wtedy ma miejsce na naszej planecie doprowadza ludzi do jakiegoś trudno wytłumaczalnego amoku. Już teraz powoli zaczyna się nie tylko medialna nagonka i podgrzewanie atmosfery przed tym spotkaniem.

Pewnie urażę kilkoro z Was (choć mam nadzieję że jednak niezbyt mocno), ale Ja osobiście nie mam od pewnego czasu zupełnie ochoty na oglądanie kolejnych Gran Derbi.
Wolę sto razy obejrzeć derby Liverpoolu, Manchesteru, Rzymu czy też Mediolanu.

Zresztą - nie rozumiem skąd tyle jadu między polskimi kibicami Realu i Barcelony kiedy się już teraz czyta komentarze na innych forach internetowych?!

Ich to jakoś w ogóle emocjonuje?! Ilu z nich kiedykolwiek było na meczu Realu albo Barcelony chociaż 1 raz?! Rozumiem, że się kibicuje takim zespołom no bo RZEKOMO według nich pięknie grają w piłkę i jak siadam przed tv to chcę oglądnąć piękny teatr.

Jak będę chciał oglądać jak ktoś ciosa drzazgi to poszedłbym sobie z krzesełkiem do tartaku, albo obejrzał sobie mecz w okręgówce (przy całym szacunku dla poziomu tych rozgrywek- gra tam wielu niedocenionych piłkarzy z pasją a nie z chrapką na kasę) to tak bym zrobił niż kolejny raz oglądać Gran Derbi.

W każdym razie będę w sporej mniejszości (gdyż nie będę oglądać tego meczu) za kilka dni kiedy na Santiago Bernabeu zasiądą kibice by obejrzeć ten mecz na żywo na stadionie, a niemal 3 mld.ludzi zasiądzie przed ekranami TV.

W każdym razie Wam moi mili życzę Wam dużo emocji i wrażeń czysto piłkarskich - oby tym razem było w tym meczu więcej gry niż bijatyki i opluwania się.
Reput dla Ciebie.

Ja również nie oglądne tego meczu bo po co tracić 2h godziny na ten mecz... Jak i tak następnego dnia w szkole wszystko będe wiedział co ten ,,Arcy Król messi'' zrobił jaki to siędzia kupiony jak to ,,Model ronaldo'' prawie gola strzelił .. Gdzie faul był gdzie nie.. że to na następny mecz zobaczycie itd.
Jak jedni przegrają to jakąś wymówkę wymyślą jak drudzy to również... Kibicie tych klubów niepotrafią przegrywać , życzę aby któraś drużyna wygrała z 5:0 co jest niemożliwe. Wtedy zobaczymy gdzie będą Ci wielcy fani ... Ale z drugiej strony pokaże się pełno ,,Prawdziwych'' kibiców wygranej drużyny ...

Bardzo irytujące również jest zachowanie niektórych dziewczyn ... piszą teksty , wrzeszczą ,,barca <3'' , ,,messi''.. a która z nich wie co to spalony ?!.. no może 5% ...

Nie oszukujmy się jeśli wygra real to już oni będą ogłoszeni mistrzem Primiera Division a jeśli barca to będzie że to ,,wielki messi'' , ,,wpadka realu'' itd.. w gazetach no ale cóż to jest ,,Piękno ''

Liczę na remis 2-2, wyrównany mecz , bardzo ostry z dużą ilościom kontuzji i błędów sędziego w obie strony ..


Ahhh.. I Przepraszam jeśli uraziłem KIBICÓW realu i barcy...
Ja zawsze oglądam Gran Derbi, jeszcze ani jednego nie przegapiłem...... muszę się z tobą nie zgodzić rafalqu bo np ja umiem przegrywać.... jeżeli Barca przegra to trudno, przecież nie powieszę się z tego powodu .... zawsze na drugi dzień w szkole nie rozmawiam z nikim o meczu, bo wszyscy uważają się za wielkich znawców i co to nie oni.... dziewczyny piszą takie teksty ponieważ Barca jest najpopularniejsza a ,że Messi to dlatego, że innego piłkarza nie znają, no może jeszcze Ronaldo..... i na koniec dodam, że nie podoba mi się twoje cyniczne stwierdzenie : ,,Arcy Król messi'', nie oszukujmy się, Messi jest jednym z najlepszych piłkarzy na świece..... ja liczę na świetne widowisko z wieloma bramkami Big Grin

PS. przyjmuje twoje przeprosiny
Widać już moi mili jak mocno przed meczem Realu z Barceloną rośnie temperatura, która niemal osiągnęła już skalę wrzenia.
Jak dla mnie i Barcelona jak również Real to fakt grupa piłkarzy o wysokiej futbolowej jakości, lecz pozbawiona osobowości,wigoru i elastyczności.
Ale to tylko moje PRYWATNE spostrzeżenie.

Na mur beton w niedzielę wieczorem 90% kibiców zasiądzie przed TV by obejrzeć ten szczególny dla nich mecz.

Ja idę wtedy ze znajomymi na kręgle.
Jak już jakiś czas temu napisałem, że nie mam zamiaru oglądać tego meczu i nie oglądałem z wiadomych celów, ale jak widzę ten temat przed i po meczu nadal gorąco jest komentowany na innych forach, ale też na facebook-u czy też zagranicznych portalach sportowych.
Podziwiam.

Czytając większość opinii po meczu można wywnioskować, że obaj trenerzy traktowali kolejny raz Gran Derbi jako mecz wyjątkowy, inny od wszystkich. Nie wierzyli też, że sukces na boisku rodzi się wyłącznie w nogach piłkarzy, ale przede wszystkim......w ich głowach.

Opinie internatów w 90% to wzajemne na siebie ataki kibiców Realu i Barcelony.

Opinii pośrednich praktycznie przeczytałem bardzo niewiele.
Nawet sam mecz nie był np.na forach w Anglii, Hiszpanii czy też Niemiec komentowany, ale cała otoczka wokół tego meczu i napinanie muskułów.
GNIEW i ZŁOŚĆ JEST ZŁYM DORADCĄ.
Przekierowanie