Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Reprezentacje Polski U-17 i U-19 poznały rywali w el. ME 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Reprezentacje Polski U-17 i U-19 poznały rywali w el. ME 2013
Reprezentacja Polski do lat 17 i 19 znają rywali w pierwszych rundach eliminacji mistrzostw Europy. Oba turnieje zostaną rozegrane w 2013.

Drużyna U-17 będzie się mierzyć w eliminacjach z Hiszpanią, Azerbejdżanem i Bułgarią. Walka będzie się toczyć w trzynastu grupach, a do kolejnej rundy awansują do kolejnej rundy uzyskają po dwa najlepsze zespoły oraz dwie drużyny z trzecich miejsc z najlepszym bilansem w meczach z czołowymi dwoma zespołami swojej grupy.

"Elite round" wyłoni siedem najlepszych zespołów, które zagrają w turnieju finałowym na Słowacji. będzie jednocześnie eliminacjami do mistrzostw świata U-17, które odbędą się w tym samym roku w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Kadra do lat 17 poznała także rywali w drugiej rundzie eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy 2012. Rywalami Biało-czerwonych będą Czechy, Białoruś i Luksemburg. Do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w Słowenii awansuje zwycięzca grupy.
Reprezentacja Polski U-19 trafiła do grupy z Holandią, San Marino i Maltą. Mecze zostaną rozegrane jesienią 2012 roku. Awans do kolejnej fazy, "elite round", uzyskają po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy (zespoły w eliminacjach zostały podzielone na 12 grup) oraz jeden zespół z trzeciego miejsca z najlepszym bilansem w meczach z czołowymi dwoma zespołami swojej grupy.
Od kolejnej fazy udział wezmą Hiszpania, Serbia i Turcja, które uzyskały taki przywilej dzięki rankingowi UEFA. Siedem najlepszych zespołów z "elite round" zagra w turnieju finałowym na Litwie.
Przekierowanie