Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Półfniały - CarlingCup
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W półfinale Pucharu Ligi Angielskiej Liverpool zmierzy się z Manchesterem City. 9 stycznia The Reds pojadą na wyjazdowe spotkanie w Manchesterze , a dwa tygodnie później zmierzą się z obywatelami na Anfield Road.

W drugim półfinale zagrają dwie ekipy z Championship, Cardiff oraz Crystal Palace, które sensacyjnie wyeliminowało dziś Manchester United na Old Trafford. Pierwszy mecz w Londynie, rewanż w Walii.
Cardiff - Crystal
Mancheaster - Liverpool Fc

Mecze 9stycznia rewanże 2tyg później.

LFC zagra z City 3 razy w styczni 3,9 i 23 stycznia Smile liczę na serję wygranych tak jak z Chelsea.

1.Para - Crystal
2.Para - Liverpool Fc
Oba półfinały zapowiadają się niezwykle atrakcyjnieExclamationExclamation
Dla mnie bomba. Liczyłem po cichu na taki skład par GoodGood
Pewne jest to, że finał nie będzie taki łatwy jak nam się wydaje..
Cardiff i Crystal Palace to bardzo dobre drużyny, których nie można lekceważyć.

Miejmy nadzieje, że Liverpool pokona kasiastych.
YNWA
Cardiff i Crystal Palace nie obraźcie si, ale dla mnie ten półfinał będzie dla mnie bardziej interesujący. Po tym co pokazali wczoraj zwłaszcza gracze Orłów na Old Trafford naprawdę wierzę w dalsze niespodzianki w Carling Cup.
Cardiff City już w finale, wczoraj awansowali. Dziś Liverpool - Manchester City. Ciekawie by było jak by po raz drugi raz z rzędu w następnym sezonie w Europejskich Pucharach grał zespół występujący w Championship. Ale to się spełni, jeśli Cardiff nie awansuje do Premier League i wygra finał Big Grin
Piłka jest tak nieprzewidywalna,że WCALE bym się nie zdziwił gdyby ekipa Cardiff w finale pokonała wyżej notowanego rywala bez względu na to z kim w nim zagra.
no a według mnie wygra druzyna z półfniału Lfc- Mc wątpie w jakąś niespodziankę,,,,....
No ale fajnie by było taką zobaczyć jak w tamtym sezonie było Big Grin
Arsenal 1:2 Birmingham City
W finale Carling Cup na Wembley 26 lutego zobaczymy ekipy Liverpoolu i Cardiff City.
Czy ekipa The Reds może czuć 100% faworytem?
Ja bym tak do końca nie przekreślał szans ekipy z Walii.
Cardiff nie jest chłopcem do bicia. Mimo tego, że grają w Championship to nie znaczy, że są od razu na straconej pozycji bo grają z Liverpoolem. Już nie raz widzieliśmy The Reds jak potrafili dać plamę na całej linii. Walijczycy dadzą radę i jeszcze zaskoczą nas wszystkich.
Przekierowanie