Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Sezon 2011/2012 - dyskusja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Dyskutujemy na temat zaplecza Ekstraklasy
Temat przypinam jak coś. Co do tematu to kto awansuje według was do Ekstraklasy w tym roku ?
Cięzko powiedziec kto awansuje... Sądząc teraz po tabeli to Zawisza jest kandydatem to awansu. Ale to co zagrali ostatni mecz z GieKSą to jak na lidera mega słabo.GKS był przez 80min zespołem atakującym.Zawisza wygrał moim zdaniem fartem,był gorszym zespołem.Bogdanka ma solidny zespoł,Piast gra w kratke. Zaskakuje na pewno Arka Gdynia,przed sezonem była zdecydowanym faworytem do awansu a tabela pokazuje inaczej.Warta Poznan również ponizej oczekiwan. Flota świnoujscie sie osłabiła a gra fajną piłke.Pogoń Szczecin Ma mocną kadre i bedzie sie liczyc w walce o awans.Liga jest bardzo wyrównana,kazdy z kazdym może wygrac. Jedynie pewny spadkujest KS-u Polkowice,bardzo słaba druzyna.
Kibicowsko na Ekstraklase zasługuje Arka Gdynia,Zawisza Bydgoszcz,Pogoń Szczecin,GKS Katowice,Sandecja Nowy Sącz. (kolejnośc przypadkowa)
Mam nadzieje ze nie awansują nigdy takie wynalazki jak Termalica,Dolcan czy tez Kolejarz. Ich miejsce jest 3klasy niżej.
Ja osobiscie jestem kibicem Piasta. Fakt że graja w kratkę , ale liczę że wrócą do Ekstraklasy. Trudno cokolwiek oceniac , bo liga bardzo wyrównana. Trzeba poczekac przynajmniej do połowy sezonu. Wink
awansuje Piast i Zawisza wg mnie
(20-09-2011 16:32)Grzehuu napisał(a): [ -> ]Ja osobiscie jestem kibicem Piasta. Fakt że graja w kratkę , ale liczę że wrócą do Ekstraklasy. Trudno cokolwiek oceniac , bo liga bardzo wyrównana. Trzeba poczekac przynajmniej do połowy sezonu. Wink

Wy kurczaki macie nowy stadion teraz... Macie duze szanse na awans.
W tym roku 1 liga bez wyraznego faworyta...myślałem że może Arka Pogoń ale coś słabo im idzie wiec jest szansa dla mniejszych klubów.
(20-09-2011 18:33)DAV napisał(a): [ -> ]
(20-09-2011 16:32)Grzehuu napisał(a): [ -> ]Ja osobiscie jestem kibicem Piasta. Fakt że graja w kratkę , ale liczę że wrócą do Ekstraklasy. Trudno cokolwiek oceniac , bo liga bardzo wyrównana. Trzeba poczekac przynajmniej do połowy sezonu. Wink

Wy kurczaki macie nowy stadion teraz... Macie duze szanse na awans.

Żabole juz chciały na nim grac swoje mecze , ale na szczeście nie dojdzie do tego Smile
Z całego serca życzę wszystkiego najlepszego Arce Gdynia.Klub z mojego miasta,jeszcze się odblokuje i powędruje w górę tabeli.

PS. Po cichu liczę na awans Niecieczy Byłyby jaja!
(22-09-2011 16:41)macio106 napisał(a): [ -> ]Z całego serca życzę wszystkiego najlepszego Arce Gdynia.Klub z mojego miasta,jeszcze się odblokuje i powędruje w górę tabeli.

PS. Po cichu liczę na awans Niecieczy Byłyby jaja!

Nieciecza może awansować...Ale co ze stadionem ? Przynajmniej w Ekstraklasie trzeba mieć stadion 10.000 .
Stron: 1 2
Przekierowanie