Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Hej :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej, zarejestrowałem się jakiś czas temu, ale kompletnie na o forum zapomniałem, teraz jednak, chciałbym wziąć udział w ''życiu'' forum i udzielać się w debatach o piłce kopanej Smile.
Zoże by tak nick zmniejszyć ..
Witaj Wink
Witaj ponownie na forum ! Smile Nie zapominaj o nas Sarcastic
siema siema Big Grin
Witam
Witaj Good
Witam tu Jarek. jestem współczesnym mężczyzną wiec przystąpienie do jakiegoś forum tylko to potwierdza. Jestem młody, lubię dobrą zabawę ale potrafię też przez jakiś czas bez niej przetrwać. Znajomi mówią mi , że nie tracę czasu i , że kiedyś powiem sobie , że przeżyłem życie nie przesypiając go. Chciałbym tutaj czasem z kimś pogadać, wymienić spostrzeżenia na temat moich pasji i zainteresowań. Pozdrawiam.
Witajcie nazywam się Czarek. Wszyscy się tutaj przedstawiają więc i ja wspomnę o sobie co nieco. Jako nastolatek nie mam zbyt wygórowanych zajęć. Lubię gry, dużo gram w gry komputerowe. No to tyle o mnie.
Nazywam się Dawid. Mam 20 lat I jestem nowym członkiem waszego forum. Fascynuje się koszykówka tak samo na żywo jak i w wirtualnym świecie. Jestem wysoki wiec gra na boisku jest dla mnie tylko przyjemnością. Uwielbiam spędzać czas z ludźmi. Pozdrawiam.
Stron: 1 2
Przekierowanie