Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Zarobki polskich piłkarzy ...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
... grających w Ekstraklasie i I lidze. Wiadomo ze nasze skórokopy w naszych ligach zarabiają krocie a poziom jaki prezentują jest w większości żenujący. Jaki Wy macie pogląd na ten stan rzeczy ?
Co tu dużo mówić. Zahorski zarabia między 40-50k a nawet piłki podać nie potrafi Śmiech Płaca w Polsce jest zawyżana o kilka razy, ale nikt nie wpadł na pomysł, żeby to zmienić. Jak ktoś ma inwestować w młodzież z Polski jak może wziąć o wiele lepszego piłkarza ze Słowacji przykładowo, który będzie chciał 3x mniej?
Teraz już tego nie zmienią jest o wiele za późno. Niestety płacą kluby za kicz i nic poza tym. Zahorski to nawet nie powinien być brany pod uwagę przy ustalaniu meczowej osiemnastki Śmiech
Tak to jest.. niestety sami wygwiazdorzyliśmy sobie zawodników, którzy tylko biorą ogromne pieniądze za nic nie robienie na boisku..
teraz już się tego nie da zmienić, tak jak napisał Torcida
przykre ;/
(06-12-2011 22:18)Torcida napisał(a): [ -> ]Teraz już tego nie zmienią jest o wiele za późno. Niestety płacą kluby za kicz i nic poza tym. Zahorski to nawet nie powinien być brany pod uwagę przy ustalaniu meczowej osiemnastki Śmiech
Sumy jakie otrzymują nasi kopacze to delikatnie mówiąc jeden wielki skandal.
Większość z tych piłkarzy uważa się za Cesarzy Chińskich. Ale kluby same do tego doprowadziły i teraz zbierają za to plony.
To niestety jest przykre by oglądać w akcji piłkarzy w naszej lidze którzy biorą kasę za "paździerz" jaki odwalają w większości przypadków.
Ja słyszałem parę tygodni temu że bramkarz Górnika Skorupski chce podwyżkę. Chłopak ma zaledwie 21 lat i zarabia 15 tysięcy tygodniowo Exclamation Chce podwyżkę ? Za co ? Za parę dobrych meczów ? Teraz w tym sezonie dopiero zaistniał a juz chce miliony zarabiać. Czy 15 tysięcy TYGODNIOWO to mało ? Widocznie tak ...
Widzisz stary - skoro inni dostają kasę za leserstwo i zbijanie bąków na boisku to i ten chłopak próbuje coś więcej dla siebie uszczknąć.
Prawo rynku stary.
(08-12-2011 10:23)Vader napisał(a): [ -> ]Widzisz stary - skoro inni dostają kasę za leserstwo i zbijanie bąków na boisku to i ten chłopak próbuje coś więcej dla siebie uszczknąć.
Prawo rynku stary.

I smutna prawda.
Możemy tylko bić z tego powodu głową w mur. To smutne, ale niestety prawdziwe.
Przekierowanie