Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: [Liga Mistrzów] Gospodarze vs Goście - 20:45 - 7.12.2011
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Home Team - Wednesday -vs- Away Team - Wednesday
Typ : Away Team +2 [AH]
Buk : Sbobet
Kurs : 1.89
Stawka : 6/10

Dzisiaj mamy dość ciekawe pary w Lidze Mistrzów i wybrałem taki oto zakład, że ilość bramek gości będzie większa niż graczy, którzy grają u siebie [z handi +2]. Postaram się przeanalizować spotkania.

Basel vs United

Myślę, że tutaj nie ma innego wyjścia jak wygrana United 2 lub 3 bramkami, bo od tego meczu zależy bardzo wiele dla ekipy z Manchesteru. Jeżeli chcą przejść dalej muszą pokazać co potrafią liczę na wysokie zwycięstwo, po tym meczu mamy bilans 0-4.

Manchester City vs Bayern Monachium

City jest dla mnie tutaj faworytem, ale liczą na wyrównane spotkanie. Manchester City powinien wygrać jednym golem, szczerze obstawiam tutaj 2:1, jako, że Bayern ma już pewny awans, a gospodarze mają nóż na gardle. Po tym meczu : 2-5.

Ajax vs Real Madryt

Każdy zna fakty meczowe, opisane w innym temacie przez MYM-ów. Ajax z absencjami, Real w składzie "rezerwowym", bo nie wiem czy można nazwać takie składy rezerwami, liczę na wygraną Realu dwoma golami, powiedzmy 1:3, po tym meczu mamy 3:8

Benfica vs Otelul

Szczerze ? O ten mecz obawiam się najbardziej, Benfica jest nieobliczalna, może wygrać 1:0 albo 4:0, od wyniku tego meczu będzie dużo zależeć, ja zakładam opcje środkową czyli 3:0. Dużo może zmienić się w przerwie kiedy gracze poznają wynik ze stadionu w Bazylei. Jeżeli wysoko będzie prowadził Manchester, Benfica będzie mogła trochę z tonu, że tak się wyraże spuścić. Po tym meczu mamy 6:8

Dinamo Zagreb vs Lyon

Dużo też zależy od tego, jaki przebieg będzie miał mecz Realu Madryt. Bo od tego w dużej mierze zależy czy Lyon awansuje dalej, musi wygrać wysoko i liczyć na porażkę Ajaxu (dość wysoką).
Wynik 0:2 jest prawdopodobny. Zatem 6:10.

Inter vs CSKA

Inter pewny awansu, podejdzie do meczu luźno. CSKA ma nadal szanse, jeżeli chcą coś ugrać, to nie widzę tutaj innej opcji jak to minimalne zwycięstwo CSKA Smile 1:2, co daje nam 7:12.

Lille vs Trabzon

Tutaj nie wiem czego się spodziewać, jeżeli Trabzon się zepnie, ma szanse na remis, jednak remis w tym spotkaniu może nikogo nie satysfakcjonować, jeżeli wygra CSKA. W końcówce na pewno będzie gorąco i znając mentalność Turków polecą kartki. 2:1 dla Lille. No to mamy 9:13.

Villarreal vs Napoli

Villarreal wielki syf. Grają strasznie i nie wiem czy są w stanie ugrać chociaż remis w tym meczu. Napoli leci do przodu i jeżeli wygrają nie będą musieli się martwić rezultatem z Manchesteru. Myślę, że sprawią sobie taką przyjemność i 0:2 jest prawdopodobne.

Końcowy rezultat według mnie 9:15. Zatem spory zapas, musiałyby posypać się niespodzianki żeby typ nie wszedł.

Pozdrawiam i GL
Przekierowanie