Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Wisła 2-1 Twente | AWANS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Coś nieprawdopodobnego !
Odense strzeliło bramkę na remis w ostatnich sekundach i Wisła uzyskała awans wygrywając z Twente !

WISEŁKA♥
Ekipa Wisły wczoraj na pożegnanie fazy grupowej LE z ekipą Twente w Krakowie pokazała muszę przyznać naprawdę kawał ciekawego futbolu jakiego już dawno nie było widać w ich grze.

Padają słowa w wielu komentarzach w necie, że „FARTEM” Wiślacy awansowali dzięki pomocy Odense,ale ważne, że jest awans.
Widać było poniekąd, iż gracze Twente zagrali jakby od niechcenia i to też pomogło Wiślakom.

Nie jestem fanem tego zespołu, ale cieszy to, że kolejne punkty do rankingu UEFA Wisła doda.
Gratulacje dla ekipy Białej GwiazdySmile Smile
Vader jak długo będziemy oglądali mecze ostatniej szansy i mecze honoru ? Faktycznie Wisła wreszcie pokazała że potrafi dobrze zagrać ale fart jest fartem. Nie ma się co oszukiwać awansowali tylko dzięki Odense nie dzięki własnym umiejętnościom ( no może w 20 procentach ).
@Torcida
O ironio zazdrościsz czy jak zawsze nie lubisz ich bo im się udało ?...
Meczy wygrali zasłużenie , szczęście pomogło ( w awansie).
Ale 2 miejsce napewno niejest z niczego.. Wisła pod wodzą Moskala pokazuje że chwilami zagrać piękną piłkę.

WISŁA OLE WISŁAExclamation! TAK SIĘ BAWIĄ LUDZIE GDY WISEŁKA GRA >> TAK SIĘ BAWIĄ LUDZIE GDY WISEŁKA AWANS MA Exclamation!.
(15-12-2011 21:40)rafalqu napisał(a): [ -> ]WISŁA OLE WISŁAExclamation! TAK SIĘ BAWIĄ LUDZIE GDY WISEŁKA GRA >> TAK SIĘ BAWIĄ LUDZIE GDY WISEŁKA AWANS MA Exclamation!.

http://www.sadistic.pl/okrzyk-dla-bialej...t95940.htm
(15-12-2011 21:40)rafalqu napisał(a): [ -> ]@Torcida
O ironio zazdrościsz czy jak zawsze nie lubisz ich bo im się udało ?...
Meczy wygrali zasłużenie , szczęście pomogło ( w awansie).
Ale 2 miejsce napewno niejest z niczego.. Wisła pod wodzą Moskala pokazuje że chwilami zagrać piękną piłkę.

WISŁA OLE WISŁAExclamation! TAK SIĘ BAWIĄ LUDZIE GDY WISEŁKA GRA >> TAK SIĘ BAWIĄ LUDZIE GDY WISEŁKA AWANS MA Exclamation!.

Ja tylko stwierdzam fakty kolego. Awansowali i dobrze tylko irytuje mnie to że nasze drużyny w 90 % przechodzą dalej dzięki fartowi a nie umiejętnościom bo im ich brakuje po prostu. Fart jest fartem. Zrozum że zawsze mamy z czymś problem. Mamy przepłaconych kopaczy co nie umieją w piłkę grać i nie mówię tylko o Wiśle, ale o całej polskiej piłce nożnej. Popatrz realnie na to jak to wszystko wygląda. Faktycznie mecz wygrali zasłużenie i chwała im za to. Tylko dlaczego wcześniej nie zagwarantowali sobie awansu tylko na sam koniec i w dodatku z pomocą Odense ? Cieszę się z awansu ale bardziej bym się cieszył jakbyśmy takich horrorów nie przeżywali.
Ale o takie coś właśnie chodzi ... w piłce nożnej . Prawdziwi kibice wierzyli w awans do końca ja gdy schodzili do szatni coraz mniejsze nadzieje miałem a tu gol. Smile
To jest piłka , Stambuł też można nazawać fartem ?. Smile)

Tak to fart wisły że awansowali ale jakby niewygrali to by nie awansowali;..
Fart, fartem to prawda. Ciężko to nazwać zasłużonym awansem, ale jednak cieszę się bo to jednak szansa na zdobycie większej ilości miejsc dla polskich zespołów w europejskich pucharach.
Przekierowanie