Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Klub Kibica RP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wiadomo było, że kibice z tego Klubu dostaną w pierwszej kolejności bilety na Euro z kolejnej tury jakie zostaną przekazane kibicom.
My musimy obejść się smakiem. Nam pozostaną puby i oglądanie spotkań w TV.

Jest tylko mi osobiście przykro, że skala jadu jaka wylała się ostatnio na Klub Kibica Reprezentacji Polski nawet mnie zaszokował.

Ja też jestem zły na to co odwala PZPN z tymi kartami kibica dla swoich "kibiców", ale to jeszcze nie powód by jak czytam na innych forach wylać z siebie aż tyle żółci.

Zauważcie jedno moi drodzy czytając choćby opinie felietonistów na Onecie lub Interii, że 55 % ankietowanych kibiców uznało powołanie Klubu Kibica RP za dobry pomysł. Widać jest popyt na ten Klub i jak ktoś chce do niego wejść to jego sprawa. Szkoda tylko, że spotyka się to z taką nienawiścią opinii na forach - to tak jakby ktoś nagle zrzekł się polskiego obywatelstwa przyjmując paszport dajmy na to Niemiec lub Rosji.
To, że do tego Klubu należą też znani aktorzy, politycy, celebryci, sportowcy czy komicy to nie powód by ich obrażać i nazywać zdrajcami, judaszami lub gorszymi epitetami których możecie się tylko domyślać.

Można się w zasadzie tylko przyczepić do jednego odnośnie tego Klubu - ktoś w PZPN oddał Klub Kibica RP obcej firmie,jakiemuś funduszowi z Luksemburga! I stracił nad tym kontrolę.
Dane osobowe tysięcy osób są w zasadzie poza kontrolą.
To śmierdzi NIESTETY.
Czyli jak zwykle nasz kochany Polski syf Exclamation
Właśnie stary - nic dodać nic ująćExclamationExclamation
Przekierowanie