Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Losowanie 1/8 Finału
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 1142005.jpeg]
Miałem cichą nadzieję, że moje Napoli trafi na ekipę Chelsea i jestem osobiście zachwycony, że będzie okazja sprawdzić Azzurrich przeciwko ekipie The Blues.
Po tym jak podopieczni AVB wyeliminowali moją Valencję - to teraz będzie okazja by wyeliminować ekipę z zachodniego Londynu z LM.

Niewielu fachowców daje Nam szanse na wyeliminowanie Chelsea z LM - ale już wcześniejsze spotkania w LM pokazały, że nie zawsze faworyci grali tak jak by się od nich oczekiwało (przykład obu Manchesterów chociażby).
Zresztą w Chelsea podczas styczniowego okienka transferowego ma dojść do małych roszad kadrowych więc jest szansa na to, że zanim Chelsea dokładnie się znowu "scementuje" uda się ich wyeliminować z rozgrywek LM. O tym meczu mówi się już głośno w Neapolu - każdy kibic Azzurrich wierzy gorąco, że Chelsea jest w zasięgu naszych pupili (choćby dlatego, że w lidze idzie Chelsea w kratkę).

Trener Mazzarri to dobry strateg, który docenia klasę rywala, ale wie też jak przygotować zespół do tego dwumeczu z Chelsea. Także kibice The Blues - jeśli liczycie na łatwą wygraną to nie licznie na to zbytnio.
Czeka waszych pupili ciężka przeprawa i droga przez mękę.
Reszta par 1/8 finału LM mnie osobiście mało interesuje.
Przekierowanie