Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Losowanie 1/16 i 1/8
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Losowanie LE 1/16 i 1/8

[Obrazek: 1142007.jpeg]
Wisła w miare łatwo.. Smile
Nawet, nawet
Wisła i Legia podobnego rywala mają w 1/16 ale w razie awansu śmiało skreślamy Legię.
szybkie 3:0 dla Sportingu stawiam, a Belgowie trochę mogą się pomęczyć
(17-12-2011 15:59)rafalqu napisał(a): [ -> ]Wisła i Legia podobnego rywala mają w 1/16 ale w razie awansu śmiało skreślamy Legię.

Nikogo narazie nie skreślajmy ;]
Trzeba przyznać, że wyniki losowania 1/16 finału LE dla naszych zespołów wypadł naprawdę przyzwoicie.
Legia mogła trafić lepiej, ale nie ma co panikować. Ekipa Sportingu to fakt- naprawdę silna i technicznie grająca ekipa ze stolicy Portugalii, ale jak podopieczni Skorży udanie przeprowadzą okres przygotowawczy to mogą podjąć walkę z bardziej utytułowanym rywalem. Dla młodych graczy Legii wspartej doświadczonymi piłkarzami rywalizacja z takim utytułowanym zespołem to prawdziwy tor przeszkód - "małpi gaj".
Mimo, że nie jestem fanem Legii to życzę Wam szczęścia w grze przeciwko Sportingowi bo będzie Wam to potrzebne.

Kibice Wisły na klubowym forum są zachwyceni, że trafili na "słabą ekipę Standardu". Podobnie mówili kiedy Wisła trafiła na APOEL. A co z tego wynikło - dobrze pamiętamy.
Lekceważenie ekipy z Liege przez kibiców Wisły jest dla mnie osobiście niezrozumiałe. Fakt, że tej ekipie w lidze idzie w kratkę, ale to nadal ekipa z którą w Belgii liczy się każdy rywal.
To team, który wie jak wybijać rywali z uderzenia. Grają niezwykle inteligentny futbol. Nie boją się iść z przeciwnikiem na wymianę ciosów. Ponad to cechuje ich żelazna dyscyplina taktyczna i wiara we własne umiejętności.
Napędza ich gra na wyjazdach kiedy mają przeciwko sobie cały stadion, więc nie mają kibice Wisły co liczyć, że piłkarze Standardu przestraszą się trybun na Reymonta - raczej będzie ich to napędzać do lepszej gry kiedy będzie im nad głową buczeć kilkutysięczny tłum kibiców. Na swoim obiekcie kibice Standardu potrafią stworzyć prawdziwy "kocioł czarownic" co często w swoich relacjach pokazuje stacja Sportklub która pokazuje mecze belgijskiej ligi.
Przekierowanie