Forum Sportowe - Piłka nożna - Typy Bukmacherskie

Pełna wersja: Wyeliminowali MU, ale mogą nie zagrać dalej.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chociaż udało im się zostawić w tyle faworyzowany Manchester United, może się okazać, że najcięższa batalia jest dopiero przez nimi. FC Basel jako szwajcarski reprezentant może zostać wykluczone z prestiżowych rozgrywek, a wszystko przez konflikt tamtejszego związku piłki nożnej z FIFA.
Punktem spornym jest inny szwajcarski klub, FC Sion, któremu w 2008 roku międzynarodowa federacja piłkarska zabroniła dokonywać transferów przez najbliższe dwa lata. Kara była spowodowana naciskami na bramkarza Essama El-Hadary'ego, aby ten rozwiązał kontrakt ze swoim ówczesnym klubem, egipskim Al-Ahly. Piłkarz twierdził, że rozstał się z zespołem w zgodzie z zasadami FIFA, zaś federacja ostatecznie zezwoliła na jego transfer.
Były klub Kamila Grosickiego złamał jednak ten zakaz, przez co został wykluczony z tegorocznej edycji Ligi Europy. FIFA, która w ostatnim czasie obradowała w Tokio, poinformowała, że Sion wielokrotnie próbował obejść tę decyzję w sposób niezgodny z prawem. Teraz międzynarodowa federacja żąda od szwajcarskiego związku piłki nożnej, aby ten w terminie do 13 stycznia ukarał klub. Jeśli się tak nie stanie, FIFA zawiesi reprezentację Szwajcarii i wszystkie tamtejsze zespoły z międzynarodowych rozgrywek.
"Jeśli termin nie zostanie dotrzymany, FIFA automatycznie zawiesi Szwajcarski ZPN od 14 stycznia 2012 roku", napisano w oświadczeniu.
To oznaczałoby, że FC Basel, które w fazie pucharowej Champions League zagra w Bayernem Monachium, może zostać wykluczone.

Źródło:futbolnews.pl
Napewno nie będzie to united...

jak było na początku ligi mistrzów z tranzbosporem ?? według wszystkich przepisów liverpol powinien być w lidze mistrzów za nich ale była to inna drużyna.

Juz mająustaloną datę meczu i rywal więc raczej nie powinni zmienic...
Informacja z 4 liter wzięta Smile To jest tak samo możliwe jak normalne rządy w naszym państwie. United nie zasłużył na Ligę Mistrzów i mam nadzieję, że zrozumieli jakimi są frajerami i że gra się w każdym meczu tak choćby był to finał Ligi Mistrzów.
Przekierowanie