Betclic najlepszym bukmacherem online w Polsce?

Betclic to jedna z najprężniej rozwijających się firm bukmacherskich w Europie. Powstała ona w 2005 roku we Francji. Założył ją Nicolas Beraud wraz ze swym współpracownikiem. Jego wkład własny w firmę wynosił na początku 3 miliony euro. Spryt do robienia interesów spowodował, że Betclic bardzo szybko stał się jednym z wiodących bukmacherów na francuskim rynku. Dzięki temu firmą zainteresowali się inwestorzy. Jednym z nich okazała się firma Mangas Gaming, która za 75% udziałów Francuza zaproponowała mu astronomiczną kwotę 50 milionów euro. Mężczyzna długo się nie zastanawiał i postanowił sprzedać swoje udziały. Dzięki objęciu 75% udziałów przez inwestora Betclic zaczął rozwijać się jeszcze dynamiczniej – od niedawna funkcjonuje również w naszym kraju. W dzisiejszym artykule przedstawimy Państwu najważniejsze informacje odnośnie tego bukmachera – w szczególności opiszemy organizowane przez niego promocje.

najlepszy bukmacher online betclic polska
Betclic to najlepszy w Polsce bukmacher online?

Czy Betclic jest przygotowany na świadczenie usług polskim użytkownikom?

Betclic przygotował niezbędne zaplecze do tego, by móc świadczyć swe usługi użytkownikom w Polsce na jak najwyższym poziomie. W tym celu została stworzona responsywna strona internetowa (dostosowana do smartfonów oraz tabletów) a także specjalna aplikacja mobilna. Osoby, które pobiorą aplikację Betclic, będą mogły korzystać z wyjątkowo atrakcyjnych, dodatkowych promocji i bonusów. Zachęcamy zatem do tego, by pobrać ją na swój telefon już dzisiaj!

Bukmacher Betclic kładzie również duży nacisk na rozbudowywanie oferty meczów na żywo – u tego bukmachera można obejrzeć mecze live ze wszystkich najpopularniejszych dyscyplin sportowych. A co najważniejsze można je oglądać nie tylko w wersji stacjonarnej, ale także w wersji mobilnej. Za tę kwestię trzeba naprawdę mocno pochwalić Betclic!

Jakie bonusy powitalne ma Betclic dla nowych użytkowników?

Niestety, srogo zawiodą się ci, którzy liczą na szereg wyjątkowo atrakcyjne bonusy i promocje na start – w tej chwili bukmacher Betclic dla nowo zarejestrowanych użytkowników ma przygotowaną jedną ofertę specjalną, to sporo mniej niż na przykład w Totalbet. Sprawdźmy zatem, na czym ona polega.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus od wpłaty do 1000 złotych w Betclic

Nowi użytkownicy bukmachera Betclic mogą korzystać z jednej dedykowanej im promocji. Jest to bonus od wpłaty do 1000 złotych. Na czym to polega? Chodzi o to, że jeśli nasz pierwszy depozyt na konto bukmacherskie będzie wynosił maksymalnie 1000 złotych, Betclic powiększy go o kolejne 100%. Zatem jeśli zdecydujemy się wpłacić na swoje konto u tego bukmachera kwotę 1000 złotych, drugie tyle otrzymamy całkiem za darmo. Jest to całkiem atrakcyjna oferta, jednak należy pamiętać o tym, że znacząca większość polskich legalnych bukmacherów online oferuje swoim nowym użytkownikom o wiele lepsze promocje. Betclic powinien wziąć z nich przykład!

Kolejną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest brak kodów promocyjnych – Betclic nie umożliwia zarejestrowania się z podaniem kodem promocyjnym, co może powodować, że z rejestracji w tym serwisie zrezygnuje duża liczba osób. Miejmy nadzieję, że już wkrótce kody rejestracyjne pojawią się również w Betclic. Jeśli tylko tak się stanie, poinformujemy o tym Państwa w oddzielnym artykule. 

Stałe promocje w Betclic

Stali użytkownicy mogą korzystać z o wiele większej liczby promocji bukmacherskiej aniżeli nowo zarejestrowani gracze. Bukmacher Betclic ma dla nich na przykład promocję Lepsze Kursy – polega ona na tym, że każdego dnia na stronie głównej bukmachera pojawia się lista zakładów objętych podwyższonymi kursami. Równie interesującą promocją jest akcja Zaproś Znajomego – w jej ramach za zaproszenie do gry swoich znajomych można otrzymać 100 złotych ekstra!

Jedynym mankamentem oferty Zaproś Znajomego jest fakt, że nie wiąże się ona z jakimikolwiek dodatkowymi profitami dla osób zaproszonych do gry – nad tym Betclic powinien popracować.

Bukmacher

Oferta darmowych promocji i bonusów bez depozytów. Spis legalnych bukmacherów działający w Polsce na podstawie zezwoleń Ministra Finansów.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button