Bukmacher STS – legalne zakłady bukmacherskie

Popularność zakładów sportowych w Polsce z roku na rok rośnie. Nic zatem dziwnego w tym, że powstaje coraz więcej firm bukmacherskich, ponieważ jest to odpowiedź rynku na duże zapotrzebowanie. Jednak warto znaleźć takiego bukmachera, który cieszy się zaufaniem i posiada duże doświadczenie w branży. Gwarantuje to bezpieczeństwo. Jednym z takich bukmacherów jest STS. Co go wyróżnia?

bukmacher sts
Legalny bukmacher STS – najlepszy w Polsce?

Oferta bukmachera STS

STS to skrót od Star – Typ Sport. Firma działa na polskim rynku od 1997 roku, co pozwala sądzić, że warto zainteresować się nią bliżej. STS umożliwia obstawiane zakładów online przez portal internetowy oraz posiada ponad 450 punktów stacjonarnych w całym kraju. Grono klientów tej firmy szacuje się na około 200 tysięcy osób.

„STS to synonim bukmachera w Polsce, chyba każdy kto zaczynał grać w zakładach bukmacherskich, zaczynał właśnie w STS. Dopiero po nowelizacji ustawy hazardowej zrobiła się większa konkurencja, wśród Polskich bukmacherów i teraz wybór jest dużo większy.” – typer z forum betonline.net.pl

promocja bukmacherska bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS dla swoich klientów posiada bogatą ofertę zakładów, nawet eTOTO nie ma tak bogatej oferty jak właśnie STS. Można obstawiać tradycyjne zakłady o wygrany mecz, walkę albo zawody, ale również obstawiać zakłady na żywo, tak zwane zakłady LIVE. Polegają one na typowaniu przebiegu wydarzenia w czasie jego trwania.

Zakłady na żywo w STS

Jest to szczególny rodzaj zakładów, gdzie dynamika oraz ciągłe uaktualnianie kursów zapewnia spore emocje i szansę na wygraną. Zakładom LIVE bardzo często towarzyszą transmisje danego wydarzenia co znacznie ułatwia kontrolowanie sytuacji, ponieważ zarówno kursy jak i mecz są na jednym ekranie gracza. Zakłady na żywo w STS są bardzo rozbudowane, ilość zakładów jakie można obstawiać jest imponująca.

UWAGA BONUS: Polski bukmacher STS z okazji uruchomienia usługi Betgames oferuje graczom nowy bonus 29 PLN bez depozytu i 20 PLN bezpiecznego zakładu w Betgames. Żeby otrzymać bonus należy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie www.sts.pl.

Nie tylko fani sportu znajdą coś dla siebie. Kibice gier komputerowych mogą obstawiać wynik wydarzeń e-sportowych. STS pozwala na obstawianie zakładów pojedynczych, kombinacyjnych, złożonych, rozpisowych i blokowych, wszystko po to żeby nie dać się wyprzedzić największemu konkurentowi, firmie Fortuna. Dlatego wielu zaawansowanych i doświadczonych graczy jest w stanie wykorzystać te możliwości do maksimum i powiększyć zysk z wygranej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak każda firma bukmacherska w Polsce, STS również chce przyciągnąć nowych klientów poprzez organizowanie promocji dla nowych graczy. Jedną z nich jest bonus startowy, który podwaja pierwszą wpłatę na konto nowego użytkownika. Limit tej promocji wynosi maksymalnie 1200 zł i jest świetną okazją, żeby bez większego ryzyka spróbować swoich sił.

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu

Największy Polski bukmacher STS przygotował dla graczy specjalną ofertę promocyjną, w której każdy nowy gracz otrzymuje 29 PLN bez depozytu. Jak ten bonus otrzymać? Bardzo prosto, wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta na stronie internetowej bukmachera pod adresem www.sts.pl.

Darmowe 29 PLN zostanie dopisane na konto gracza STS po około godzinie od rejestracji. Bonus można wykorzystać oczywiście na obstawianie pełnej oferty zakładów bukmacherskich. Nie musimy się ograniczać jedynie do piłki nożnej, gdyż w STS dyscyplin i kategorii do typowania jest od groma.

Bukmacher

Oferta darmowych promocji i bonusów bez depozytów. Spis legalnych bukmacherów działający w Polsce na podstawie zezwoleń Ministra Finansów.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button