Czy bukmacher 1xbet jest legalny?

W 2017 r. doszło do zawirowania na polskim rynku bukmacherskim. Legalnie działających zostało tylko 7 operatorów stacjonarnych, a 4 z nich mogło działać również w sieci internet. Aktualną listę legalnych bukmacherów można bez problemu sprawdzić na stronie internetowej Ministerstwa Finansów. Nie było i nie ma na niej 1xbet – swojego czasu jednego z najchętniej odwiedzanych bukmacherów online przez polskich graczy.

1xbet legalny czy nie
CZy bukmacher 1XBET jest w Polsce lagalny?

1xbet jest jednym z licznych bukmacherów, którzy sami zrezygnowali z udziału w rynku. Narzucone przez nową ustawę przepisy były nie do zaakceptowania dla największych światowych bukmacherów. Stracili na tym tylko polscy klienci, bo najlepsze zakłady są dla nich niedostępne.

1XBET Rosyjski gigant

1xbet to bukmacher pochodzący z Rosji. To tam prowadzi ponad 500 stacjonarnych punktów.  Swoją ofertę jednak kieruje do klientów z całego świata. Ich nowoczesna strona internetowa to zaawansowany portal z wyjątkową ofertą. Szeroki wybór zakładów, ilość dostępnych dyscyplin i wysokie kursy – to zapewnia wielu, zadowolonych graczy.

Do kwietnia 2017 r. również z Polski, bo śmiało można powiedzieć, że 1XBET był to jeden z najpopularniejszych bukmacherów. Teraz jego strona jest niedostępna. Zarówno dla komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Bo 1xbet postawił na nowoczesne rozwiązania – stworzył nawet własną przeglądarkę internetową ułatwiającą zakłady bukmacherskie.

sts freebet
Najlepszy freebet w Polsce. STS bonus 27 PLN. Kod: BETONLINE

Blokowanie stron a prawo w Polsce

To jeden ze sposobów ministerstwa finansów z nielegalnymi bukmacherami – prowadzenie ich spisu i blokowanie stron internetowych. Jeśli któryś z nich uzyska licencję strona znów staje się dostępna. Patrząc od strony gracza to bardzo dobre rozwiązanie.

„Swego czasu 1xbet to był bardzo popularny i lubiany bukmacher, chyba obok STS to firma, którą gracze odwiedzali najczęściej. Dzisiaj już 1xbet jest zapomniane bo Polscy bukmacherzy świetnie sobie radzą.” – typer z forum betonline.net.pl

Nie każdy  gracz, szczególnie ten okazjonalny, zna prawo i legalne miejsca w sieci. Przed wprowadzeniem ustawy często zdarzało się, że dostawał on wysoką karę pieniężną za skorzystanie z nielegalnych zakładów bukmacherskich. Teraz – nie ma takiej możliwości.

1xbet ma zablokowaną stronę internetową dla graczy z Polski, a na powrót bukmachera na rynek przy obowiązujących przepisach raczej nie ma szans.

Bukmacher

Oferta darmowych promocji i bonusów bez depozytów. Spis legalnych bukmacherów działający w Polsce na podstawie zezwoleń Ministra Finansów.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button