Czy bukmacher E-TOTO jest legalny?

Interesujesz się zakładami bukmacherskimi i zamierzasz skorzystać z oferty E-TOTO? Jednak wciąż masz wątpliwości co do tego, czy bukmacher działa legalnie? Obawy na temat legalności należy określić jako bezzasadne.

bukmacher etoto
Czy bukmacher eTOTO jest legalny w Polsce?

eTOTO legalny bukmacher w Polsce

E-TOTO to bukmacher, który ma zezwolenie wydawane przez Ministerstwo Finansów. Nawiasem mówiąc, niejasności niejednokrotnie są powodem braku odpowiedniej wiedzy na dany temat. W końcu wystarczy zwrócić uwagę na odprowadzanie podatków – każda legalnie funkcjonująca działalność odprowadza podatki. Zresztą dobrze może dokładniej przyjrzeć się temu, ile trzeba zapłacić państwu.

„Etoto to jeden z lepszych Polskich bukmacherów internetowych. Lubie tam grać ze względu na dużą ilość meczów, dobre kursy i ciekawe promocje dla graczy.” – typer z betonline.net.pl

Nie można wykluczyć tego, że niektórzy klienci wychodzą z założenia, iż firma ustala wysokość podatków. Jest to poważny błąd, wysokość podatków zawsze ustala państwo. Co do konkretów, najczęściej jest tak, że obowiązuje wyłącznie 12% podatku od stawki (co oznacza, że państwo otrzymuje pieniądze za każdy kupon). Wyjątkiem jest sytuacja, w której ma miejsce wygrana przekraczająca 2280 zł. Pojawia się wtedy 10% podatku od wysokich wygranych.

Najpopularniejszym sposobem na przyciągnięcie nowych klientów do bukmachera eTOTO jest bonus związany z założeniem konta (może zdarzyć się też tak, że jest więcej niż jeden bonus). Trzeba jednak mieć na uwadze, że nie każdy bukmacher proponuje bonus za samo założenie konta. Standardem można określić bonus mający związek z dokonaniem wpłaty.

Jeżeli chodzi o szczegóły oferty E-TOTO, nowi klienci mogą liczyć na 1000 zł bonusu. Promocja jest dość złożona, bez wdawania się w szczegóły, E-TOTO oferuje bonusy od dwóch wpłat.

Poza tym naturalnie istotne jest to, aby firma miała atrakcyjną ofertę. Atrakcyjna oferta to taka, która gwarantuje spory i co najważniejsze, interesując wybór (krótko mówiąc – kursy powinny przyciągać klientów). Warto jeszcze dodać, że E-TOTO ma 5 ambasadorów – ambasadorzy firmy to Mateusz Borek, Tomasz Hajto, Roman Kołtoń, Tomasz Smokowski i Michał Pol. Można powiedzieć, że są to znane postacie w świecie polskiej piłki nożnej.

Bukmacher

Oferta darmowych promocji i bonusów bez depozytów. Spis legalnych bukmacherów działający w Polsce na podstawie zezwoleń Ministra Finansów.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button