Czy bukmacher Fortuna jest legalny?

Poszukujesz legalnie działających bukmacherów i w związku z tym zastanawiasz się nad tym, czy warto zaufać Fortunie? Pod względem legalności nie ma najmniejszych powodów do obaw. To bezpieczna marka, której można zaufać. 

bukmacher fortuna
Czy bukmacher Fortuna jest w Polsce legalny?

Co ustawa hazardowa zmieniła?

Wypada też podkreślić, że wbrew krytyce graczy (krytyce dotyczącej nowelizacji ustawy hazardowej z dnia 1 kwietnia 2017 roku, więcej informacji o tej ustawie w dalszej części tekstu) nie można narzekać na ilość legalnie działających bukmacherów.

Co więcej, lista legalnie funkcjonujących firm będzie wzrastać z każdym kolejnym miesiącem, już jest ich ponad 14. W końcu wystarczy starać się o uzyskanie zezwolenia i to zezwolenie otrzymać. Naturalnie jedno i drugie oczywiście wymaga czasu, często jest to ponad pół roku.

Kilku znanych za granicą bukmacherów złożyło wnioski o zezwolenie i czekamy na ich przyjęcie, będzie to na pewno dobra wiadomość dla wszystkich, którzy oczekują dużej konkurencji i dużego wyboru wśród legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Czy Fortuna jest firmą, na którą warto się zdecydować?

Zapewne wiele osób powinno zadać sobie pytanie, czy Fortuna to firma, która jest warta zaufania? Odpowiedzi na nie mogą być różne. Dobrze zastanowić się nad tym, co jest najistotniejsze z perspektywy klienta. Przede wszystkim trzeba powiedzieć na temat oferty. Bogata oferta to zawsze duży plus danej firmy.

W Fortunie oferta to kluczowe pojęcie, ma bardzo duży wpływ na to jak klienci postrzegają tego bukmachera. Dlatego ten bukmacher ma jedną z lepszych ofert na zakłady sportowe ze wszystkich dostępnych bukmacherów online.

Czy w przypadku Fortuny są jakieś powody do narzekań?

„Dla mnie Fortuna to bukmacher numer 1, ma kilka wad jak np. limity wysokich stawek, ale całościowo w Polsce to najlepszy bukmacher online.” – opinia gracza ze strony betonline.net.pl

Kluczowe znaczenie ma to, jak przedstawiają się oczekiwania. Poza tym nie sposób nie wspomnieć o kursach, wszak kursy wpływają na ewentualny zysk. Co do określenia, czy dany kurs należy uznać za atrakcyjny, najlepszym wyjściem wydaje się odniesienie do kursów wystawionych przez konkurencję. Wystawiania kursów nie jest tak prostym zadaniem, jak może się wydawać – w każdej firmie za wystawianie kursów odpowiadają profesjonaliści.

Fortuna kod promocyjny: BETONLINE

W Fortunie kursy są jedne z najwyższych, w porównaniu do Totolotka zwykle kursy są większe o 2-3%, niby nie dużo ale przy wyższych stawkach taki kurs robi już różnicę. Dlatego kursy to również możemy uznać za atut Fortuny.

Nowelizacja ustawy hazardowej z dnia 1 kwietnia 2017 roku

Na koniec warto jeszcze powrócić do wspomnianej w tekście krytyki nowelizacji ustawy hazardowej z dnia 1 kwietnia 2017 roku. Nowelizacja miała związek z różnymi sprawami, ale skupimy się teraz wyłącznie na zakładach bukmacherskich.

Mówiąc wprost – nowelizacja miała skutkować tym, że na rynku będą tylko firmy działające legalnie posiadające zezwolenie Ministra Finansów (posiadają je Fortuna, Totolotek).

Rzeczywistość w pewnym stopniu mija się jednak z planem, w dalszym ciągu można skorzystać z firm niedziałających uczciwie. Ich liczba sukcesywnie się zmniejsza ale część nielegalnych bukmacherów wciąż nie robi sobie nic z ustawy i dalej oferuje Polakom swoje usługi.

Naturalnie korzystanie z usług takich firm jest karalne (wystarczy zajrzeć do art. 89 ust.4 pkt 5.). Dlatego radzimy korzystać z legalnie działających w Polsce bukmacherów jak Fortuna czy Totolotek.

______________________________
Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher

Oferta darmowych promocji i bonusów bez depozytów. Spis legalnych bukmacherów działający w Polsce na podstawie zezwoleń Ministra Finansów.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button