Dlaczego obstawianie meczów na żywo wiąże się z tak wielkim ryzykiem?

Otóż wielu graczy zakładów bukmacherskich na pewno słyszało o typowaniu meczy online na żywo – jednakże mało który z nich tego próbował, ponieważ z tej albo tamtej strony dowiedzieli się, że bardzo łatwo jest na nich przegrać, a na dodatek gra zmienia się z minuty na minutę – przez co trudno jest przewidzieć tu cokolwiek. Czy warto jest więc obstawiać meczyki przez internet u bukmachera?

Dlaczego obstawianie meczów na żywo wiąże się z tak wielkim ryzykiem?

Zanim zaczniemy – w roli wyjaśnienia, czym są zakłady meczowe na żywo?

Otóż jest to nic innego, jak kolejna forma zakładów z firmą bukmacherską. W tym wypadku mówimy o obstawianiu meczy online, jednakże poszczególni bukmacherzy oferują naturalnie ofertę także na inne sporty. Wracając jednak do tematu, wystarczy wspomnieć, że w trakcie takich zakładów sytuacja w grze wpływa na kursy, które są oferowane przez buka. Obstawiając zakłady na mecze online możesz przykładowo obstawić, która drużyna szybciej zdobędzie żółtą kartkę w meczu, ale na całe szczęście tych możliwości jest o wiele więcej, niż ci się wydaje.

promocja bukmacherska bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zalety obstawiania meczy online

Oczywiście gra na meczach na żywo ma swoje zalety, o których opowiemy wam teraz. Najważniejszą zaletą są niewątpliwie towarzyszące im emocje. Jeśli podczas obstawiania będziemy oglądać na żywo transmisję z danej meczu, to emocje związane z śledzeniem rozgrywki na pewno znacznie wzrosną. Ponadto mamy również możliwość, aby łatwiej wyłapać błędy bukmachera i wykorzystać wysokie kursy, aby zmaksymalizować naszą wygraną – jednakże pamiętaj o tym, że nie jest to takie łatwe, jak to wygląda.

Jak grać – aby nie przegrać?

Zawsze pamiętaj o tym, że lepiej jest obstawić jeden trafny typ na żywo – zamiast dziesięć takich losowych. Obstawianie w formie ,,mniej, ale lepiej” jest zdecydowanie lepszym wyborem. To nie jest wyścig – tu ważna jest odpowiednia strategia i dążenie do zamierzonych celów. Dla tych, którzy szukają szybkiego zarobku, to nie jest dobra forma zakładów u bukmachera. Oczywiście ryzyko jest dosłownie wpisane w tę formę zakładów, ale im więcej gramy i im więcej wydajemy na tego typu zakłady – to tym większą szansę mamy na przegranie naszego zakładu, i przepuszczenie większej ilości gotówki. Jasne – potencjalnie możemy zdecydowanie więcej wygrać, jednakże niech to ,,potencjalnie” będzie naszym słowem kluczem – z racji tego, że to nie jest gwarantowana wygrana. Lepiej jest traktować ten typ zakładów, jako większą szansę na porażkę, lecz o wiele lepszą formę zabawy, jeśli na przykład znudziły nam się normalne zakłady bukmacherskie. Pamiętaj również, aby nie ekscytować się za bardzo podczas obstawiania (choć zapewne będzie to dla ciebie trudne) oraz w miarę możliwości ustalić sobie kwotę, którą będziesz mógł przepuścić na zakłady live – przez co później nie będziesz musiał żyć jedynie na ryżu i ziemniakach do następnej wypłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button