Dlaczego warto grac single?

Aktualnie mnóstwo osób zastanawia się, jaką przyjąć taktykę, żeby na koncie cały czas przybywało gotówki. Możliwości jest całe mnóstwo. Wśród zawodowych graczy panuje opinia, że im mniej meczów na kuponie, tym lepiej. Są profesjonaliści, którzy całą swoją strategię opierają o single. Dlaczego jest to dobra praktyka?

zakłady single
Dlaczego warto grac single w zakładach bukmacherskich?

Większa szansa na regularne wygrane

Załóżmy, że bukmacher na konkretne zdarzenie wystawił równe kursy 1.80 – 1.80. To znaczy, że według analityków tej firmy obie opcje mają dokładnie 50% szans na wejście. Jeśli zatem postawicie kurs 1.80, to macie zatem takie właśnie szanse, że Wasz kupon będzie wygrany. Im większy kurs, tym Wasze szanse oczywiście maleją.

Nie brakuje osób, które grają tak zwane taśmy. Ewentualne wygrane robią naprawdę spore wrażenie. Problem jest jednak taki, że praktycznie żaden z tych kuponów nie wchodzi. Trzeba mieć bardzo dużo szczęścia, żeby kilkanaście meczów weszło bez ani jednego pudła. Są oczywiście systemy, gdzie można grać pewniaki itd. ale o tym napiszemy w innym artykule.

Tak czy owak trudno jest jednak liczyć, że kupon składający się z kilkunastu wydarzeń wejdzie bez żadnej pomyłki. Im mniejszy kurs na kuponie, tym generalnie większa szansa na to, że odbierzecie wygraną. Dobrze przeanalizowane spotkanie plus właściwe zarządzanie kapitałem mogą przynosić systematyczne zyski.

Wydaje się, że lepiej wygrywać częściej niż liczyć na jeden złoty strzał. Poza tym nierzadko taktyka fachowców opiera się właśnie o grę singli albo kuponów AKO składających się z co najwyżej 2-3 zdarzeń. To natomiast pokazuje, że można regularnie wygrywać i nie trzeba wcale typować kilkudziesięciu meczów na jednym kuponie.

Łatwiej jest dokładnie przeanalizować każde spotkanie

Typerzy, którzy decydują się grać tak zwane taśmy często stawiają po prostu na chybił-trafił. To fatalne podejście do tej sprawy! Takim sposobem nigdy nie możecie liczyć na regularne wygrywanie w legalnie działających bukmacherach na terenie naszego kraju. Może uda Wam się jednorazowo zgarnąć sporą sumę pieniędzy, ale w dłuższej perspektywie, jeśli wszystko sobie dokładnie policzycie, to raczej będziecie i tak na minusie.

Chodzi o to, żeby w każdym roku kalendarzowym notować zaś plus. Do tego potrzebna jest wiedza na temat danej dyscypliny, doświadczenie, łut szczęścia itp. Na pewno przydaje się także dokładne analizowanie każdego spotkania. Jeśli będziecie grać single, to łatwiej będzie Wam wykonać to zadanie. Zrobicie to starannie i dokładnie.

Osoby, które grają na przykład kilka meczów raczej nie są w stanie – kolokwialnie pisząc – wszystkiego ogarnąć. Wtedy często typują bez większego zastanowienia. W takiej sytuacji jest natomiast większe prawdopodobieństwo, że po prostu przegracie.

Ile typów na kuponie może być maksymalnie?

Dużo tutaj zależy od regulaminu konkretnego bukmachera. Zazwyczaj jednak nie ma żadnej górnej granicy. Zresztą bukmacher cieszy się, jeśli na kuponie jest dużo spotkań. Matematyka mówi bowiem, że gracz ma wtedy dużo mniejsze szanse na wygraną. Trzeba zatem zastanowić się, czy taka gra ma w ogóle sens. Lepiej chyba starannie wyselekcjonować jednego singla i wygrać niż zagrać taśmę i… standardowo przegrać.

Bukmacher

Oferta darmowych promocji i bonusów bez depozytów. Spis legalnych bukmacherów działający w Polsce na podstawie zezwoleń Ministra Finansów.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button