Etoto – bukmacher na medal

Firma bukmacherska ETOTO to, nie da się ukryć, jeden z najmłodszych bukmacherów na naszym rynku. Mimo to, rozwija się ona bardzo dynamicznie, oraz stosuje niecodzienne sposoby na to, aby się rozpromować oraz jest ogólnym ewenementem. Ale czy zasługuje ona na ,,medal”?

Etoto – bukmacher na medal

Zacznijmy może od początku – czyli początki ETOTO

Etoto to spółka założona w 2010 roku w Warszawie, prowadząca zakłady wzajemne (bukmacherskie), której prezesem jest Andrzej Rogowski, jest on również prezesem w spółce, Multimedia Polska S.A , spółka ta zajmuje się dostawą usług multimedialnych, no ale my nie o tym dzisiaj wam opowiemy. Bukmacher ETOTO do promowania swojej firmy zatrudnił znanych Polskich dziennikarzy sportowych, czyli :

– Tomasza Smokowskiego

– Romana Kołtonia,

– Mateusza Borka (będącego również komentatorem),

– Michała Pola (przez cztery lata redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”, posiadający również swój kanał na Youtube („Polsport – Michał Pol”)).

– Tomasz Hajto (komentator, były piłkarz i trener.)

Co można obstawiać u Etoto?

Legalna firma bukmacherska Etoto przyjmuje głównie zakłady sportowe przez internet z możliwością obstawienia rozgrywek na żywo, aczkolwiek w Białymstoku, Krakowie, Poznaniu, Raszynie, Warszawie i Wólce Kosowskiej, firma ta posiada stacjonarne punkty bukmacherskie.

Do obstawienia mamy ogromną gamę dyscyplin od najpopularniejszych, jak piłka nożna, czy koszykówka, przez mniej popularne, np. bilard, aż po wielkie wydarzenia nie związane ze sportem, np. gala rozdania Oskarów. Oprócz tego bukmacher ETOTO proponuje sporo bonusów na start, które możecie sprawdzić klikając w link obok.

Youtube a ETOTO – czyli bukmacher na luzie?

Ciekawą inicjatywą, którą posiada tylko Polski bukmacher jest prowadzenie quizu „Pod Napięciem” na Youtube. Z początku prowadzącym był Michał Pol, natomiast ostatnio coraz częściej pojawia się Jolanta Zastępa. Zapewne ma to związek z licznym gronem komentujących, którym Pani Jola ewidentnie przypadła do gustu. Wiadomo, kobieta jest ,,lepszym” prezenterem (według oczywiście społeczności, nie naszej opinii).

Zasady quizu na youtube?

 Zasady quizu są dość proste goście dzielą się na dwie drużyny dwuosobowe. Zazwyczaj jedna z drużyn składa się z wyżej wymienionych dziennikarzy, która staje oko w oko z drużyną złożonej ze znanych osób w świecie sportu. Prowadzący czyta pytanie, która z drużyn zna odpowiedź, klika przycisk i ma 10 sekund na udzieleni odpowiedzi. Jeśli drużyna odpowie dobrze – przyznawany jest jej 1 punkt, jeśli natomiast odpowie źle – osoba odpowiadająca zostaje porażona prądem poprzez opaskę założoną na nadgarstek. Quiz kończy się po odpowiedzeniu łącznie na 20 pytań, podzielonych na 4 kategorie. Podczas nagrywania quizu prowadzona jest transmisja live, gdzie są również pytania do widzów.

Podsumowując, ten quiz to bardzo nowoczesne rozwiązanie, przekonuje do siebie najbardziej właśnie za niekonwencjonalność, z racji tego że na odcinki Quizu sporo osób czeka z niecierpliwością.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button