Formy płatności u polskich legalnych bukmacherów

W chwili obecnej na terenie Polski funkcjonuje w sposób legalny kilkunastu bukmacherów. Aż 12 spośród nich oferuje również swoje usługi za pośrednictwem internetu. Dzięki temu bez wychodzenia z domu można obstawiać wybrane przez siebie zakłady – jest to duża wygoda dla tysięcy fanów zakładów bukmacherskich. Wielu początkujących graczy zastanawia się z pewnością, w jaki sposób można opłacić swoje konto bukmacherskie. W poniższym artykule postaramy się na to pytanie odpowiedzieć – zaprezentujemy formy płatności u polskich legalnych bukmacherów online.

rodzaje płatności bukmacherskich
Metody płatności do Polskich bukmacherów internetowych

Którzy bukmacherzy są w internecie?

W tej chwili swoje usługi za pośrednictwem internetu oferuję bukmacherzy tacy jak STS, LV Bet, Totalbet, Fortuna, forBET, Milenium, Betclic, Betfan, Totolotek czy też eToto. Na ten moment stronę informacyjną dla polskich graczy prowadzi również bukmacher Superbet – należy jednak wspomnieć, że do tej pory nie udało mu się uzyskać od Ministerstwa Finansów licencji, dzięki której mógłby świadczyć usługi za pośrednictwem internetu. Jeśli coś się w tej kwestii zmieni, poinformujemy o tym Państwa w osobnym artykule.

Formy płatności u polskich legalnych bukmacherów online

W dzisiejszych czasach istnieje cała masa form płatności u polskich bukmacherów. Można płacić kartą debetową lub kredytową, Netellerem lub poprzez narzędzie Paysafecard. Każdy z pewnością znajdzie rozwiązanie, które przypadnie mu do gustu. 

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Płatności kartą debetową

Płatności u bukmacherów poprzez karty debetowe i kredytowe cieszą się w chwili obecnej największą popularnością wśród polskich graczy – zarówno tych zaawansowanych jak i dopiero zaczynających swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Jest jedna podstawowa zaleta tej metody – są one niezwykle bezpieczne. Dlatego właśnie tak duża liczba osób opłaca swoje konta bukmacherskie za pomocą kart debetowych.

Oprócz tego należy nadmienić, że tego typu transakcje są w pełni darmowe i bardzo szybkie. Nie wiążą się one z pobieraniem jakichkolwiek prowizji z naszego konta bankowego, a przelewy docierają na konto docelowe nawet kilka minut po zawarciu transakcji. W tej chwili prawie wszyscy polscy bukmacherzy świadczący swoje usługi drogą online oferują swoim klientom możliwość opłacenia swojego konta bukmacherskiego poprzez płatność kartą. W tym gronie nie znajduje się tylko bukmacher Betclic, Milenium oraz eToto.

Jakie informacje należy podać przy realizowaniu transakcji kartą debetową? Cały proces przebiega praktycznie identycznie jak przy robieniu zwyczajnych zakupów przez internet. Musimy zatem podać imię i nazwisko posiadacza karty, jej numer oraz kod CVC znajdujący się na odwrocie należącego do nas elektronicznego dokumentu. 

Błyskawiczne przelewy bankowe

Błyskawiczne przelewy bankowe to metoda, która cieszy się bardzo dużą popularności wśród legalnych bukmacherów w Polsce jak Betclic, Milenium czy Betfan. Dzięki niej nasze pieniądze mogą być przetransportowane w bardzo szybki, natychmiastowy wręcz sposób. Nie ma znaczenia, o jakiej porze dnia czy nocy decydujemy się na wykonanie błyskawicznego przelewu bankowego. Aby móc zrealizować błyskawiczny przelew bankowy, należy skorzystać z oferty jednego z operatorów pośredniczących przy tego typu transakcjach. Ilość takich firm jest dość duża – można skorzystać np. z usługi firmy Przelewy 24, Dotpay, Tpay, PayU czy pay.com. Ogromną zaletą tej metody płatności jest fakt, że wszyscy polscy legalni bukmacherzy online mają w swojej ofercie tę metodę płatności.

Blik

Jest to nowa metoda płatności, która z pewnością znajdzie szerokie uznanie wśród ludzi młodych, którzy obstawiają u bukmacherów jak Totalbet. Aby móc zrealizować transakcję za pomocą Blika, należy zainstalować aplikację mobilną swojego banku. Później wchodzimy na stronę bukmachera i wybieramy opcję Blik. Generujemy kod Blik w aplikacji za pomocą jednego kliknięcia. Cały ten proces powinien nam zając maksymalnie kilkanaście sekund.

Gorąco zachęcamy do korzystania z Blika przy opłacaniu swojego konta bukmacherskiego – jest to rozwiązanie niezwykle wygodne, dzięki któremu proces płatności jest bardzo krótki.

Bukmacher

Oferta darmowych promocji i bonusów bez depozytów. Spis legalnych bukmacherów działający w Polsce na podstawie zezwoleń Ministra Finansów.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button