Gdzie możemy znaleźć pewniaki bukmacherskie?

Na pewno każdy zapalony gracz zakładów bukmacherskich coś na ten temat słyszał, jednakże nie każdy do końca wie gdzie je może znaleźć. Dlatego też dziś, oprócz wyjaśnienia wam, czym są pewne typy bukmacherskie, przedstawimy wam również gdzie możecie je znaleźć!

Gdzie możemy znaleźć pewniaki bukmacherskie?

Czym są pewne typy bukmacherskie?

Otóż są to przewidywania spotkań sportowych od ekspertów danej dyscypliny. Czasami są one dostępne za darmo – innym razem ktoś stara się na tym zarobić, ba istnieją nawet firmy zajmujące się płatnymi typami bukmacherskimi, jednakże takie spółki najlepiej jest mimo wszystko unikać.

Pamiętaj! – nie zawsze da się wygrywać przy ich pomocy

Pamiętajcie o tym, aby nie korzystać ze stron które oferują pewniaki VIP oraz płatne typy na każdy dzień. Zazwyczaj tego rodzaju portale chcą jedynie wyłudzić pieniądze, a same posiłkują się stronami dostępnymi za darmo – czy to w Polsce, czy poza nią. Pewniaki bukmacherskie to dobry sposób na to, żeby posiłkować się dodatkowymi informacjami przed postawieniem naszego kuponu, jednakże zawsze powinniśmy pamiętać o tym, że to tylko prognozy – główna decyzja czy obstawimy w ten sposób zakład należy zawsze do nas.

promocja bukmacherska bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gdzie możemy znaleźć ,,pewniaki”?

Na internecie nie jest trudno znaleźć najrozmaitsze statystyki dotyczące nawet tych najbardziej egzotycznych lig świata. Jeśli chodzi o Polski ,,internet” to oczywiście że istnieją u nas serwisy z typami bukmacherskimi, na których znani typerzy z wysokimi statystykami skuteczności dzielą się analizami, przemyśleniami i swoimi “pewniakami”. Poniżej podajemy kilka takich stron, które według opinii samych graczy są obecnie najlepsze:

– https://volley24.pl – najlepsze w Polsce typy bukmacherskie z siatkówki

– https://virtualbet.pl – analizy esportowe, wysoka skuteczność typów

– https://betonline.net.pl – najstarszy serwis z typami w Polsce

– https://typydnia.net.pl –  typy dnia z piłki nożnej, tenisa, siatkówki

– https://tennispicks.info – typy tenisowe od konkretnego typera

Czy to jedyny sposób aby znaleźć pewniaki?

Oczywiście że istnieją alternatywy. Otóż zawsze możemy wyszukać takich typów u samych legalnych w Polsce bukmacherów, chociaż w tej kwestii należy być bardzo cierpliwym, ponieważ to nie zdarza się zbyt często. Najczęściej nie da się na nich wygrać zbyt dużych sum, dlatego też mimo iż nie jest to dobry sposób na zarobek, możemy skorzystać z tego jako sposób na nauczenie się, jak się z tych pewniaków korzysta. W końcu dla początkującego gracza nie jest łatwe to, aby od tak wiedzieć który pewny typ bukmacherski okaże się dobry, a który nie.

Bonus powitalny dla nowych graczy od STS

Jeżeli chcesz zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie, to istnieje możliwość odbioru bonusu na start od Bukmachera STS. Wszystko znajdziesz na stronie www.sts.pl, ale także w aplikacji mobilnej – musisz posiadać konto bukmacherskie! Wystarczy podać STS kod promocyjny “BETONLINE“, by już na dobry początek zgarnąć 29 zł bez depozytu, a po pierwszej wpłacie – nawet 1200zł!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button