Gdzie warto obstawiać mecze piłki nożnej?

Podczas meczy piłki nożnej zawsze towarzyszy nam wiele emocji. Wspieranie swojej ulubionej drużyny to przyjemność, a w niektórych miejscach na świecie nawet obowiązek. przekazywany z pokolenia na pokolenie od ponad stu lat. W dobie globalizacji możemy pomniejszyć nieco piłkarski świat i być na bieżąco z ligami z drugiego końca kontynentu, a nawet świata.

Gdzie warto obstawiać mecze piłki nożnej?

Co zrobić natomiast kiedy oglądamy drużyny z którymi w ogóle nie jesteśmy związani?

Możemy postawić na nie w zakładach bukmacherskich. Ta znana już w starożytności forma hazardowej rozrywki, w dzisiejszej formie jaką znamy, powstała wraz z rozpoczęciem pierwszych zawodowych rozgrywek w Anglii w 1888 roku. Dziś z pomocą kreatywności bukmacherów możemy obstawić praktycznie wszystko – od wskazania zwycięscy po liczbę autów. 

Aktualnie w Polsce działa 15 legalnych bukmacherów. Większość z nich posiada również aplikacje mobilne, dzięki którym możemy obstawiać mecze za pomocą swojego telefonu komórkowego, również na żywo. Do najpopularniejszych należą:

Bukmacher Fortuna

Założona w 1996 roku do dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorstw bukmacherskich w Europie (sporą popularnością cieszy się m.in. w Czechach i na Słowacji). W ponad 470 lokalach w Polsce obstawiać można wydarzenia sportowe, społeczne i polityczne. Bogata oferta zakładów stacjonarnych została poszerzona w 2012 o działalność mobilną dzięki zezwoleniu Ministerstwa Finansów na prowadzenie działalności również w internecie. Na stronie internetowej zachęcające są liczne bonusy, gdzie najpopularniejszym jest bonus bukmacherski na start na pierwsze kupony. Prowadzone są również liczne promocje okolicznościowe, jak choćby z okazji Mistrzostw Świata w koszykówce mężczyzn. 

Fortuna jest głównym sponsorem takich drużyn jak Legia Warszawa, GKS Katowice czy tegorocznego beniaminka polskiej ekstraklasy Rakowa Częstochowy. Prowadzi dodatkowo działalność charytatywną oraz  wydaje własny tygodnik „Fortuna zakłady bukmacherskie” poświęcony tematyce sportowej.

Legalny bukmacher STS

O rok młodszy od Fortuny, założony w Katowicach w 1997 roku, Star-Typ Sport to największe przedsiębiorstwo bukmacherskie w Polsce. W 2018 roku firma posiadała 47,1% udziału w rynku bukmacherskim w Polsce, co czyni go faworytem w tej dziedzinie. W lutym 2019 roku rozpoczął mocną ekspansję rynku europejskiego udostępniając swoje usługi w takich krajach jak Anglia, Norwegia, Niemcy czy Islandia. Przejrzysty interfejs strony i aplikacji ułatwia typowanie wyników i puszczanie kolejnych kuponów.

 Liczne formy bonusów dodatkowo zachęcają do korzystania z usług katowickiego bukmachera. Dodatkowe profity możemy tu dostać na start lub za częstotliwość gry. Dodatkowo legalny bukmacher STS mocno wspiera e-sport, a ich oferta bukmacherska w tej dyscyplinie jest najlepiej rozwinięta w Polsce.

Od 2017 roku sponsor główny Jagiellonii Białystok oraz, od 2018, reprezentacji Polski. Zaangażowany również w rozwój e-sportu w Polsce. Innowator w kwestii wypłaty pieniędzy z aplikacji, dzięki systemowi STSPay (pieniądze trafiają od razu na konto). Wydawca własnego tygodnia „Magazyn STS” oraz właściciel kanału STSTv, umożliwiający śledzenie wydarzeń sportowych na żywo.

Nowoczesny bukmacher forBET

Najmłodszy z całego zestawienia zakład bukmacherski. Założony w Warszawie w 2016 roku, od początku swojej działalności nastawiony był na rozwój swojej marki w internecie. I tak pierwsze stacjonarne lokale forBET pojawiły się dopiero w 2018 roku. W ofercie bukmachera dostępnych jest 30 dyscyplin sportowych a animacje meczy, wyniki na żywo oraz intuicyjna budowa strony sprawiają że forBET jest idealnym rozwiązaniem dla graczy nastawionych na typowanie online.

Dodatkową pokusą może być największy freebet na początek – aż 100zł.  Od początku swojej działalności mocno zaangażowany w wspieranie polskiego sportu. Jest tytularnym sponsorem drużyny żużlowej forBET Włókniarz Częstochowa oraz sponsorem drużyn piłkarskich Śląsk Wrocław i ŁKS Łódź.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Najlepszy bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować bardzo atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie za darmo, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button